2017 İŞKUR Silahlı-Silahsız 3570 Güvenlik Görevlisi Alımı

2017 İŞKUR Silahlı-Silahsız 3570 Güvenlik Görevlisi Alımı 2017 İŞKUR Personel Alımı 2017 İŞKUR Güvenlik Görevlisi Alımı 2017 İŞKUR Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı 2017 İŞKUR Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı 2017 İŞKUR Güvenlik Görevlisi Maaşları 2017 Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar?

2017 İŞKUR Silahlı-Silahsız 3570 Güvenlik Görevlisi Alımı

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Güvenlik Görevlisi / Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere onlarca farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket Güvenlik Görevlisi / Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere 3 bin 570 (3570) personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Hangi şirketler personel alımı yapıyor?

Hangi Şirketler Personel Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 3570 Güvenlik Görevlisi / Personeli alımı gerçekleştiriliyor. 3570 kişilik personel alımını ise birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor. Peki 3570 Güvenlik Görevlisi alımı yapan şirketler hangileri?

Merkez Çelik Sanayi ve Ticaret AŞ, K.G.T Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hizmetleri, Özdilek Alışveriş Merkezleri, ACA Özel Güvenlik Hizmetleri alım yapan kurum ve kuruluşlardan bazıları...

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Adayların güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir.

Adayların boyları ve kiloları orantılı olmalıdır.

Adayların sağlık durumunun mesleki şartlar için uygun olması gerekmektedir.

Adayların görevlerini yapmalarına engel olacak hiçbir sağlık sorunu bulunmaması gerekmektedir.

Adayların sicillerinin temiz olması gerekmektedir.

Adayların diksiyonlarının düzgün olması gerekmektedir.

Nasıl Başvur Yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen 3000 Güvenlik Görevlisi alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Başvuru yapmak isteyen adaylar ikamet ettikleri şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek İŞKUR merkezlerinde alımlara ilişkin bilgi alabilir ve başvuru yapabilirler. Ayrıca adaylar bu adresten online başvuru yolu ile başvurularını gerçekleştirebilir ve alımlara ilişkin bilgi alabilirler.

İŞKUR 3000 Güvenlik Görevlisi alımlarında en temel başvuru şartı ise adayların lise mezunu olması gerektiği olarak belirtilmiş.

NOT: İŞKUR ilanlarını incelemek, başvuruda bulunmak için İŞKUR'a üye olmanız gerekmektedir.

İŞKUR 3570 Güvenlik Görevlisi Alımına Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

2017 Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar?

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 13:15
YORUM EKLE