Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Süresi Uzatıldı

Dışişleri Bakanlığı yaptığı açıklama ile daha önce alıma çıktığı Sözleşmeli Bilişim Personeli sınavı başvuru süresinin uzatıldığını açıkladı. İşte ayrıntıları..

İLAN 18.05.2018, 21:38 20.06.2018, 12:11
Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Süresi Uzatıldı

Dışişleri Bakanlığı daha önce sözleşmeli bilişim personeli sınavı için ilana çıkmıştı. Binlerce başvurunun yapıldığı ilan için bir son dakika gelişmesi yaşandı. Dışişleri Bakanlığı yaptığı açıklama ile sözleşmeli bilişim personeli sınavı başvuru süresinin uzatıldığını açıkladı. Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NIN AÇIKLAMASI

4 Mayıs 2018 tarihinde Dışişleri Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı web sayfaları ile Resmi Gazete’de yayımlanan Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı ilanıyla sınav başvurularının 4-22 Mayıs 2018 tarihleri arasında https://sinav.mfa.gov.tr adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirileceği duyurulmuştur.

Elektronik ortamda yapılan başvuruların gerçekleştirilmesi sırasında e-devlet servisinde zaman zaman yaşanan kesintiler nedeniyle başvuru süresi 29 Mayıs 2018 tarihine kadar uzatılmıştır.

Saygıyla duyurulur.

Yorumlar (0)
18
açık