İŞKUR 163 Danışma Memuru Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile onlarca farklı şirket memur alımı yapıyor. İŞKUR aracılığı ile 163 Danışma Memuru alımı gerçekleştiriliyor. Peki hangi firmalar personel alımı yapıyor? İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR 163 Danışma Memuru Alımı Yapıyor

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere onlarca farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere 163 personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Hangi şirketler personel alımı yapıyor?

Hangi Şirketler Personel Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 163 Danışma Memuru alımı gerçekleştiriliyor. 61 kişilik personel alımını ise birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor.  İşte İŞKUR aracılığı ile alım yapan şirketlerden bazıları:

ER GRUP ÖZEL GÜVENLIK VE KORUMA HIZMETLERI

LOCA İSTANBUL SİTE YÖNETİCİLİĞİ 

GÖKKAR YAPI KAYSERİ REZİDANS VE KONUKEVİ

EUBSA BSG TESİS YÖNETİM

ALTERNATİF ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ 

DOLUCA BAĞCILIK

TEKİRDAĞ GÖKÇE ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Nasıl Başvur Yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen 163 Danışma Memuru/Personeli alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Başvuru yapmak isteyen adaylar ikamet ettikleri şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek İŞKUR merkezlerinde alımlara ilişkin bilgi alabilir ve başvuru yapabilirler. Ayrıca adaylar bu adresten online başvuru yolu ile başvurularını gerçekleştirebilir ve alımlara ilişkin bilgi alabilirler.

İŞKUR 163 Danışma Memuru/Personeli alımlarında adaylarda aranan en temel başvuru şartı ise ilköğretim mezunu olarak belirtilmiş.

İŞKUR 163 DANIŞMA MEMURU ALIMINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 22:05
YORUM EKLE