İŞKUR 61 Memur Alımı 2017 Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile onlarca farklı şirket memur alımı yapıyor. İŞKUR aracılığı ile 46 Danışma Memuru ve 15 Üretim Planlama Memuru olmak üzere toplamda 61 memur alımı gerçekleştiriliyor. Peki hangi firmalar personel alımı yapıyor? İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR 61 Memur Alımı 2017 Başvuru Şartları Nelerdir?

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere onlarca farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere 61 personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Hangi şirketler personel alımı yapıyor?

Hangi Şirketler Personel Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 46 Danışma Memuru ve 15 Üretim Planlama Memuru olmak üzere 61 Memur alımı gerçekleştiriliyor. 61 kişilik personel alımını ise birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor.  İşte İŞKUR aracılığı ile alım yapan şirketlerden bazıları:

MODERN FEN BİLİMLERİ LİSESİ 

İLİM YAYMA CEMİYETİ TEKİRDAĞ ŞUBESİ  

İKİZLER SPOR VE SPOR HİZMETLERİ 

OPTİMA BESİN MADDELERİ SAN.VE TİC.A.Ş

EKOLOJİK ENERJİ A.Ş.  

Nasıl Başvur Yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen 61 Danışma Memuru/Personeli alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Başvuru yapmak isteyen adaylar ikamet ettikleri şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek İŞKUR merkezlerinde alımlara ilişkin bilgi alabilir ve başvuru yapabilirler. Ayrıca adaylar bu adresten online başvuru yolu ile başvurularını gerçekleştirebilir ve alımlara ilişkin bilgi alabilirler.

İŞKUR 61 Danışma Memuru/Personeli alımlarında adaylarda aranan en temel başvuru şartı ise ilköğretim mezunu olarak belirtilmiş.

46 DANIŞMA MEMURU ALIMINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

15 ÜRETİM PLANLAMA MEMURU ALIMINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 16:53
YORUM EKLE