Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2019

ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek olan KPSS 2019/3 yerleştirmelerinde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne personel alımı yapılacaktır. Başvuru şartları, başvuru şekli, başvuru tarihleri gibi bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2019

Ölçme seçme ve yerleştirme merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilecek olan kamu personeli seçme sınavı (KPSS) 2019/3 ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih alınacak.

ÖSYM Başkanlığı tarafından şu şekilde duyurulmuştur.

DUYURU

(18 Ocak 2019)

KPSS-2019/3 Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak maksadıyla adaylardan tercih alınacaktır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün sözleşmeli personel kadrolarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacaktır. Adaylar tercihlerini, 18-24 Ocak 2019 tarihleri arasında internet aracılığıyla ÖSYM’ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 24 Ocak 2019 tarihinde saat 23.59’da son bulacaktır.

Adaylar, tercihlerini Ek’te yer alan KPSS-2019/3 Tercih Kılavuzunda yer alan kurallara göre, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 15.45’ten itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifrelerini kullanarak yapabileceklerdir. Adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri önemlidir.

İlanla ilgili olarak genel bilgiler kılavuzuna ulaşmak için TIKLAYINIZ

Önlisans mezunları kadrolarını görmek için TIKLAYINIZ

Lisans mezunları kadrolarını görmek için TIKLAYINIZ

İlanla ilgili sorularınız var ise fikir almak ve danışmak için de FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 16:49
YORUM EKLE