TMSF Fon Uzman Yardımcılığı Alım İlanı 2021

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 2021 yılı fon uzman yardımcılığı alım ilanı yayımlandı. Detaylar ve ilan haberimizde.

İLAN 28.09.2021, 01:38
TMSF Fon Uzman Yardımcılığı Alım İlanı 2021

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF tarafından 2021 yılı içi Fon Uzman Yardımcılığı alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı başvuru şartları nelerdir? Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı başvuruları ne zaman gerçekleştirilecek? Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı kaç kişilik olacak? Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımının detayları ve ilan metni haberimizde.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını 1 Kasım 2021 tarihinden 19 Kasım 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvurularını elektronik ortamda fonun sitesi üzerinden dolduracakları formu fona posta kanalıyla ulaştırarak gerçekleştireceklerdir.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikli olarak devlet memurluğu genel başvuru şartlarını haiz olmaları şarttır. Bununla birlikte adayların Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvuruda bulunabilmeleri için ceza mevzuatı gereğince ve icra iflas mevzuatı hükümleri uyarınca çeşitli olumsuz koşullara muhatap bulunmamış olmaları gerekmektedir. Adayların Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvuru yapabilmeleri için kamu hak mahrumiyetlerinin olmaması ve bu atamada atanacakları görevlerini yapmalarına mani olacak düzeyde herhangi bir akıl rahatsızlıklarının da bulunmaması gerekmektedir.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru yapan adaylar arasında mesleğe alınacak aday sayısının yirmi katı kadar yüksek KPSS puanına sahip aday arasında yer almaları durumunda Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı yazılı sınavına katılmaları mümkün olacaktır.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı Kaç Kişilik Olacak?

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı toplam 7 adet fon uzman yardımcısının istihdamı için gerçekleştirilecektir.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı bilişim alanından yapılacak olup adayların başvuru için KPSS P1 ve KPSS P2 puan türlerinin bir tanesinden en az 75 puana sahip olmaları bununla beraber en az 50 YDS puanına da sahip olmaları gerekmektedir.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımına başvuru yapacak olan adayların aşağıda yer alan alanlardan bir tanesinden mezun durumda olmaları şarttır.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımının tüm ayrıntılarını incelemek ve sınav konularını görmek adına İLANIN TAM METNİNİ incelemek için Tıklayınız!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF 2021 Fon Uzman Yardımcılğı Alımı sürecini takip etmek ve sorularınızı sormak için Telegram Grubumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu