kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

ING Bank 32 Farklı Açık İş Pozisyonu İçin Personel Alıyor

ING Bank 32 Farklı Açık İş Pozisyonu İçin Personel Alıyor

ING Bank 32 Farklı Açık İş Pozisyonu İçin Personel Alıyor
A+
A-

ING Bank Personel Alımı 2017 ING Bank 32 Farklı Pozisyon İçin Personel Alımı Yapıyor ING Bank 32 Farklı Açık İş Pozisyonu İçin Personel Alıyor

ING Bank dünya genelinde 40’ın üzerindeki ülkedeki müştelerine hizmet vermektedir. Dünya genelinde 50 binin üzerinde istihdam ettiği personel sayısı ile dünyadaki öncü bankacılık kuruluşlarından biridir. Peki Türkiye’de hizmet vermeye ne zaman başlamıştır? 2007 yılında şirket grubunun Oyak Bank’ın bütün hisselerini alması ile Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ING Bank 2014 yılı itibari ile 317 şube ve 6 binin üzerinde çalışanla Türkiye’de hizmet vermektedir. Bu veriler ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olmaktadır.

ING Bank verdiği ilan ile 32 farklı açık iş pozisyonunda alım yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlarda alım yapacak? ING Bank Kobi Portfoy Yetkilisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Kaliye Yönetim Servisi Yetkilisi, Dış İletişim Bölümü Çalışanı, Sermaye Piyasası Yetkilisi, Mobil Satış Temsilcisi, Fiyatlandırma Modelleri Yetkilisi gibi birbirinden farklı açık iş pozisyonlarında personel alımı yapıyor. Peki istihdam edilecek personeller hangi şehirlerde çalışacak? 32 farklı açık iş pozisyonunun çoğunluğu İstanbul’da bulunuyor fakat Elazığ, Denizli, Diyarbakır, Kars, Kahramanmaraş, Hatay ve Gaziantep gibi şehirlerde de alınacak personeller istihdam edilecek.

32 Farklı Açık İş Pozisyonunu İncelemek ve Ayrıntıları Öğrenmek İçin Tıklayınız

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

2313 1 415835f77927d18b8bd71e2eef6db864

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.