İŞKUR 1500 Büro Memuru Alım İlanı 2017

İŞKUR Personel Alım İlanı 2017 İŞKUR Personel Alımları 2017 İŞKUR Büro Memuru Alım İlanı İŞKUR 1500 Büro Memuru Alım İlanı 2017

10.06.2017
A+
A-

2017 yılı itibari ile personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Yapılan alımların büyük bir çoğunluğu ise Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yapılıyor. Birçok farklı şirket birçok farklı pozisyon için İŞKUR aracılığı ile personel alım işlemlerini gerçekleştiriyor. İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen ilanların içerisinde en popüler pozisyonlardan biri de Büro Memuru pozisyonudur. İŞKUR aracılığı ile birbirinden farklı şirket bin 500 ( 1500) büro memuru alımı yapıyor. Hangi şirketler büro memuru alıyor? Başvuru nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Hangi Şirketler Büro Memuru Alımı Yapıyor?

İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen personel alımlarını birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor. İŞKUR 1500 büro memuru alımı yapan şirketlerin bazılarını sizin için listeledik.

Türkiye Sağlık Turizm Derneği

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları

Ümraniye Gülen Rehabilitasyon Merkezi

Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylar bulundukları şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek bu merkezler aracılığı ile ilgili iş ilanlarına başvurda bulunabilmektedirler. Ayrıca Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile online olarak başvuruda bulunabilmektedirler. İlana başvuruda bulunmak ve detayları öğrenmek için aşağıda yer alan linki tıklayınız.

1500 BÜRO MEMURU ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.