İŞKUR 460 Depo Görevlisi Alımı Yapıyor

İŞKUR Personel Alımı 2017 İŞKUR İşçi Alımı 2017 İŞKUR 460 Depo Görevlisi Alımı Yapıyor İŞKUR Aracılığı ile 460 Ambar ve Depo Görevlisi alımı yapılıyor Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

12.04.2017
A+
A-

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket onbinlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Ambar ve Depo Görevlisi pozisyonunda istihhdam edilmek üzere onlarca farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket Ambar ve Depo Görevlisi pozisyonunda istihdam edilmek üzere 460 personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Hangi şirketler personel alımı yapıyor?

Hangi Şirketler Personel Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 460 ambar ve depo görevlisi alımı gerçekleştiriliyor. 460 kişilik bu alımı 150’nin üzerinde şirket gerçekleştiriyor. Kardelen İş Elbiseleri, Asil Hamur Undan Mamüller, Gerçek Kozmetik, Çınar Medikal Sağlık Hizmetleri bu şirketlere örnek olarak gösterilebilir.

Nasıl Başvur Yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen 460 Ambar ve Depo Görevlisi alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Başvuru yapmak isteyen adaylar ikamet ettikleri şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek İŞKUR merkezlerinde alımlara ilişkin bilgi alabilir ve başvuru yapabilirler. Ayrıca adaylar bu adresten online başvuru yolu ile başvurularını gerçekleştirebilir ve alımlara ilişkin bilgi alabilirler.

İŞKUR 460 Depo Görevlisi alımlarında adaylarda aranan en temel başvuru şartı ise okuma yazma bilgisi olarak belirtilmiş.

İŞKUR 460 AMBAR VE DEPO GÖREVLİSİ ALIMLARINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.