İŞKUR 73 Danışma Memuru Alımı Yapıyor

İŞKUR 73 Danışma Memuru Alımı Yapıyor İŞKUR Personel Alımı 2017 İŞKUR Memur Alımı 2017 İŞKUR Danışma Memuru Alımı İŞKUR İşçi Alımı İşkur Kamu Personeli Alımı 2017 İŞKUR Özel Sektör Alımı

22.04.2017
A+
A-

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere onlarca farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere 73 personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Hangi şirketler personel alımı yapıyor?

Hangi Şirketler Personel Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 73 Danışma Memuru/Personeli alımı gerçekleştiriliyor. 73 kişilik personel alımını ise birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor. Peki 73 danışma memuru alımı yapan şirketler hangileri?  Bimeks, Murat Güzellik Merkezi, Karadeniz Örme Anonim Şirketi, Site Yönetimleri, DLA Tesis Yönetimi, HD Kurumsal Hizmet Danışmanlığı…

Nasıl Başvur Yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen 73 Danışma Memuru/Personeli alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Başvuru yapmak isteyen adaylar ikamet ettikleri şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek İŞKUR merkezlerinde alımlara ilişkin bilgi alabilir ve başvuru yapabilirler. Ayrıca adaylar bu adresten online başvuru yolu ile başvurularını gerçekleştirebilir ve alımlara ilişkin bilgi alabilirler.

İŞKUR 73 Danışma Memuru/Personeli alımlarında adaylarda aranan en temel başvuru şartı ise ilköğretim mezunu olarak belirtilmiş.

73 Danışma Memuru/Personeli Alımına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.