İŞKUR Aydın Koçarlı Belediyesi 4 İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR Personel Alımı 2017 İŞKUR İşçi Alımı 2017 İŞKUR 4 İşçi Alımı Yapıyor İŞKUR Aracılığı ile Aydın Koçarlı Belediyesi 4 İşçi Alımı Yapıyor İŞKUR Aydın Koçarlı Belediyesi 4 İşçi Alımı Yapıyor Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

13.04.2017
A+
A-

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket onbinlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Aydın Koçarlı Belediyesi daimi olarak istihdam edilmek üzere 4 işçi alımı için İŞKUR aracılığı ile ilana çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket ve belediye personel alımı yapıyor. Aydın Koçarlı Belediye Başkanlığı 4 işçi alımı da buna örnek olarak gösterilebilir. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Başvuru Şartları Nelerdir? 

Aydın Koçarlı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 daimi personel alımı gerçekleştiriliyor. Alınacak 4 personel şoförlük pozisyonu için istihdam edilecek. Alınacak 4 personelden 1 tanesi makam şoförü olarak, 2 tanesi şoför-yük taşıma pozisyonu için, 1 personel de otobüs şoförü olarak istihdam edilecek.

Aydın Koçarlı Belediyesi 4 daimi personel alımı için başvurular 21 Nisan 2017 tarihine kadar sürecek. İlana başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

Nasıl Başvuru Yapılır? 

Aydın Koçarlı Belediyesi İŞKUR aracılığı ile daimi olarak istihdam edilmek üzere şoför pozisyonu için 4 personel alımı gerçekleştiriyor. Aydın Koçarlı Belediyesi personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, Aydın şehrindeki İŞKUR merkezine giderek başvurularını yapabileceklerdir. Ayrıca adaylar online olarak aşağıdaki link üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.  

İLANA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.