kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

İŞKUR En Az İlköğretim Mezunu 1700 Büro Memuru Alıyor

İŞKUR Personel Alım İlanı 2017 İŞKUR Personel Alımları 2017 İŞKUR Büro Memuru Alım İlanı İŞKUR 1700 Büro Memuru Alım İlanı 2017 İŞKUR bin 700 (1700) Büro Memuru alımı gerçekleştiriyor. Peki ilana nasıl başvuru yapılır? İlana başvuru yapmak için adaylarda aranan şartlar nelerdir?

İŞKUR En Az İlköğretim Mezunu 1700 Büro Memuru Alıyor

2017 yılı itibari ile personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Yapılan alımların büyük bir çoğunluğu ise Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yapılıyor. Birçok farklı şirket birçok farklı pozisyon için İŞKUR aracılığı ile personel alım işlemlerini gerçekleştiriyor. İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen ilanların içerisinde en popüler pozisyonlardan biri de Büro Memuru pozisyonudur. İŞKUR aracılığı ile birbirinden farklı şirket bin 700 ( 1700) büro memuru alımı yapıyor. Hangi şirketler büro memuru alıyor? Başvuru nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Hangi Şirketler Büro Memuru Alımı Yapıyor?

İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen personel alımlarını birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor. İŞKUR 1700 büro memuru alımı yapan şirketlerin bazılarını sizin için listeledik.

ARAS KARGO

 NET POWER JENERATÖR ENERJİ VE GÜÇ SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  

MEYSA MEDİKAL MOBİLYA VE SAĞLIK HİZMETLERİ 

METAL MAKİNA İMAL  

OTAT GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylar bulundukları şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek bu merkezler aracılığı ile ilgili iş ilanlarına başvurda bulunabilmektedirler. Ayrıca Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile online olarak başvuruda bulunabilmektedirler. İlana başvuruda bulunmak ve detayları öğrenmek için aşağıda yer alan linki tıklayınız.

İŞKUR 1700 BÜRO MEMURU İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.