İŞKUR Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi 6 Personel Alıyor

İŞKUR Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi 6 Personel Alıyor 2017 Gümüşhane Yeşilbük Belediye Başkanlığı Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 6 adet personel (geçici işçi) alımı yapıyor. Peki başvuru şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır?

17.04.2017
A+
A-

İŞKUR Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi 6 Personel Alıyor…Türkiye genelinde belediyeler personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. www.tercihiniyap.net olarak pek çok belediyenin Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile yaptığı personel alımlarını sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye genelinde özel ve kamu sektörü personel alımlarının çoğunu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi de alım yapacağı personeller için İŞKUR aracılığı ile ilana çıktı.

Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 6 geçici personel (işçi) alımı yapacak. Peki başvuru şartları nelerdir? Kimler başvuruda bulunabilir? Başvurular nasıl yapılır?

Başvuru Şartları Nelerdir?

Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 6 geçici personel alımı yapacak. Peki başvuru şartları nelerdir?

Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığı ile paylaşılan ilanda adaylardan hiçbir sertifika ya da şart istenmemektedir.  Adaylarda aranan tek şart, adayların ilkokul mezunu olmasıdır.

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 26 Nisan 2017 tarihine kadar yapılabilecektir.

İŞKUR İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 6 geçici personel (işçi) alımı yapacak. Başta Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi personel alım ilanı olmak üzere İŞKUR aracılığı ile yapılan bütün personel alımlarında başvurular için iki yok bulunmaktadır. Öncelikle ilan için verilen şehrin İŞKUR merkezine giderek, İŞKUR merkezinde başvurularınızı yapabilir ve ilan hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Ayrıca bütün adaylar ilgilendikleri ilan için internetten online olarak başvuruda bulunabilirler.

ÖNEMLİ NOT: İŞKUR ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilmek için İŞKUR’un internet sitesine üye olmanız gerekmektedir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.