İŞKUR Isparta Büyükkabaca Belediyesi 9 Personel Alıyor

İŞKUR Isparta Büyükkabaca Belediyesi 9 Personel Alıyor İŞKUR personel alımı 2017 belediye personel alımı 2017 belediye işçi alımı başvuru şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır?

13.04.2017
A+
A-

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. Ayrıca belediyeler ve kamu kurumları da binlerce alımı yine İŞKUR aracılığı ile gerçekleştiriyor.  www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Isparta Büyükkabaca Belediye Başkanlığı 9 Daimi personela farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Isparta Büyükkaba Belediyesi daimi olarak istihdam edilecek 9 personel alımı gerçekleştirecek. Peki başvuru şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır? 

Başvuru Şartları Nelerdir?

Isparta Büyükkabaca Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 9 daimi personel alımı yapılacak. Isparta Büyükkabaca Belediye Başkanlığı en az ilköğretim eğitimini tamamlamış 9 işçi alımı yapacak. Başvurular 24 Nisan 2017 tarihine kadar sürecek.

Başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca son 5 yıl içerisinde en az 4 yıl boyunca mahalli idarelerde çalışmış olmaları gerekmektedir.

Yalnızca iki şarta sahip adayların başvuruları kabul edilecektir. Ayrıca adaylar kura çekimi sonucunda istihdam edilecektir.

Nasıl Başvuru Yapılır? 

Isparta Büyükkabaca Belediyesi 9 Daimi Personel (işçi) alımına başvuru yapmak isteyen adaylar nasıl başvuru yapabilir? Adayların Isparta şehrindeki İŞKUR merkezine giderek başvuruda bulunabilirler. Ayrıca online olarak aşağıdaki link üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir.

ÖNEMLİ NOT: İŞKUR ilanlarını görmek, ilanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR’a üye olmanız gerekmektedir. 

İLANI İNCELEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.