İŞKUR Üzerinden 700 Büro Memuru Alınıyor

İŞKUR Üzerinden 700 Büro Memuru Alınıyor

A+
A-

İŞKUR Personel Alımı 2017 İŞKUR Büro Memuru Alımı İŞKUR Üzerinden 700 Büro Memuru Alınıyor İŞKUR 700 Büro Memuru Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinde 90 binin üzerinde açık iş ilanı olduğundan bahsetmiştik. İŞKUR hem açık iş pozisyonları ile aktif olarak personel alımı yaparken hem de yeni ilanlar ile birlikte açık iş pozisyonlarını güncellemektedir. Personel alım ilanlarından en popülerlerinden biri de büro memuru alımlarıdır. İŞKUR üzerinden personel alımı yapan işverenler (varsa) kendi internet sitelerinden de ilana çıkabildikleri gibi genellikle personellerine İŞKUR aracılığı işe ulaşabilmektedirler. İŞKUR üzerinden farklı işverenler toplamda 700 büro memuru istihdam etmek için personel alım ilanları verdiler. Özel sektörde istihdam edilmek üzere 700 kişi büro memuru unvanı ile işe alınacak.

İŞKUR 700 Büro Memuru Alımına Nasıl Başvurulur?

Yüzlerce özel şirket büro memuru unvanında istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Fakat İŞKUR üzerinden çıkılan ilanlara pek çok kişi nasıl başvuru yapabileceğini bilmiyor. Öncelikle adayların ilgilendikleri personel alım ilanı için ikamet ettikleri şehrin İŞKUR merkezine giderek personel alımı sorgulaması yaptırması gerekmektedir. Ardından ilgili personel alım ilanına başvuruda bulunabilmektedirler. Peki bu tek yol mudur? Tabi ki hayır. Ayrıca adaylar interaktif olarak İŞKUR’un internet sitesi üzerinden de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

İŞKUR 700 Büro Memuru Alımına Nasıl Başvurulur?

İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden interaktif olarak başvuru yapmak ve ilanların ayrıntılarını öğrenmek isteyen adayların 
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkine tıklayarak işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHNİYAP.NET

2306 1 ac23e64eafdff3d73bff65d1ac150462

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.