Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı Ne Zaman? Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

A+
A-

Türkiye’nin en büyük, en kalabalık, en önemli şehirlerinin başında Kayseri gelmektedir. Ankara ve Konya’nın ardından İç Anadolu Bölgesinin en büyük üçüncü şehri olan Kayseri aynı zamanda ticaret, sanayi, tarım ve turizmin de merkezidir. 2021 itibarıyla yaklaşık 1 buçuk milyonluk nüfusu ile büyük bir güç olan Kayseri sahip olduğu imkanlara aynı zamanda büyük bir istihdam merkezidir. Şehirde 16 ilçe, 73 mahalle bulunur. Büyükşehir konumundaki Kayseri’de sık sık iş ilanları yayınlanır. Özellikle de Kayseri Büyükşehir Belediyesi yayınladığı iş ilanları ile büyük ilgi çekmektedir. Peki Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarına nasıl ve nereden başvuru yapılır?

2021 Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kayseri sürekli dışarıdan göç almakta, doğumlarla nüfusu artmakta ve büyümektedir. Büyük gelişme gösteren şehir sanayi ve ticaret merkezidir. Bu nedenle ulaşım, temizlik, güvenlik gibi hizmetlerin kesintisiz verilmesi gerekmektedir. Büyükşehir belediyesi de bu nedenle her yıl hizmetlerini artırmakta ve sık sık personel alımı yapmaktadır. Belediye hem kendü bünyesine hem de çatısı altındaki KASKİ, KAYMEK, Kayserigaz, KEPSAŞ gibi şirketlere de alım yapar.    Belediye tarafından yayınlanan iş ilanları en çok şu kadrolara yöneliktir: Zabıta, bekçi, güvenlik görevlisi, itfaiye eri, avukat, şoför, hemşire, ziraat mühendisi, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, tekniker, teknisyen, şehir planlayıcısı, engelli personel, büro memuru, sekreter, aşçı, temizlik görevlisi, işçi. İş ilanlarına kadın-erkek, her yaş grubundan aday başvurabilir. İlköğretim, lise ve üniversite mezunları da iş ilanlarına başvuru yapabilmektedir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen, iş ilanlarını takip etmek ve başvuru etmek isteyenler ne yapmaları gerektiğini merak eder. Özellikle de pandemi şartlarında ve sonrasında tüm işlemler elektronik ortamdan yapılsa da belediye ilanlarına online olarak başvurmak mümkün değildir. Belediye kendi internet sitesi üzerinden iş ilanlarını yayınlamamaktadır. Genellikle iş ilanları İŞKUR üzerinden paylaşılır. İŞKUR’u takip ederek internetten veya il müdürlüklerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Belediyenin insan kaynakları birimine giderek iş ilanları hakkında bilgi alabilir ve elle başvuru yapabilirsiniz. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Emine varol dedi ki:

    Ben guvenlik gorevlisiyim lütfen nolur yalvaririm bi iş sadece iş istiyorum calismak zorundayim is bulamadim bana yardimci olacak kimse yokmu