Türkan Hanım'ın Konağında Güliz Karakterini Kim Canlandıracak? Seyhan TAŞDEMİR Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Ülkemizde bir anda popüler olan ve günden güne izleyici kitlesi artan Türkan Hanım'ın Konağı dizisinde Güliz karakterini kim canlandıracak? Seyhan Taşdemir Kimdir? TRT1 ekranlarında yayınlandığı günden beri dikkatleri üzerine çeken diziye katılacak Güliz karakteri hakkında detayları yazımızda görebilirsiniz.

KİMDİR 27.01.2021, 18:20 08.02.2021, 23:08
Türkan Hanım'ın Konağında Güliz Karakterini Kim Canlandıracak? Seyhan TAŞDEMİR Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Yayınlandığı günden beri kısa sürede izleyici kitlesini arttıran Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde rol oynayan oyuncular merak ediliyor. İzleyicilerin büyük hayranlıkla izledikleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her gün düzenli olarak izleyici karşısına geçen Türkan Hanım’ın Konağı dizisine Güliz karakterinin de dahil olacağı ifade edildi. Dizinin izleyicileri yeni karaktere kimin hayat vereceğini araştırmaya başladılar.

Bizim elde ettiğimiz sosyal medya üzerinden alınan bilgilere göre TRT 1’in sevilen dizisi olan Türkan Hanım’ın Konağı dizisine dahil olacak Güliz karakterine Seyhan Taşdemir canlandıracak. Güliz karakterine hayat verecek Seyhan Taşdemir hakkında kısa bir araştırma yaparak, Taşdemir’in nereli olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve oyunculuk hayatının nasıl başladığını açıklamaya çalıştık. Seyhan Taşdemir kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte detaylar...

Seyhan TAŞDEMİR Kimdir?

Hafta içi her sabah 09.00’da ekranlara gelen dizinin yeni yardımcı başrol oyuncusu Seyhan Taşdemir olacak. Peki, Seyhan Taşdemir Kimdir? Seyhan Taşdemir 7 Temmuz 1997 tarihinde Adana’da doğmuştur. Genç oyuncu 23 yaşındadır. 1.78 boyunda ve 58 kilogram olan Seyhan Taşdemir, çok kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanmaktadır. Lise dönemleriyle birlikte oyunculuğa ilgi duyan Taşdemir, eğitim almak için Tümay Özokur Akademi’ye yazılmıştır. Burada tiyatro ile uğraşan güzel oyuncu 2019 senesinde “ Sinema Güzeli Yarışması “nda birinci olmuştur.

Güzel ve düzgün bir görünüme sahip olan Seyhan Taşdemir, daha önce pek çok kez tiyatro oyunlarında yer almıştır. Uzun süredir tiyatro oyunlarıyla karşımıza çıkan güzel oyuncu ilk kez Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde kamera karşısında olacak.

Türkan Hanım’ın Konağı GÜLİZ Kimdir?

Kadrosunda Arzu Yanardağ Mürşit Ağa Bağ ve Ayşen İnci gibi usta isimlerin yer aldığı Türkan Hanımın Konağı dizisindeki Güliz karakteri 20’li yaşlarında olan ve konağa bir şekilde girmeyi başaran bir kızdır. Kendisinin konakta neler yapacağı ise gelecek bölümlerle birlikte anlaşılacaktır.

Türkan Hanım’ın Konağı Oyuncuları Kimlerdir?

TRT 1 ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizi birbirinden ünlü isimlerden oluşan geniş bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Dizi de yer alan oyuncular ve dizede canlandırdıkları karakterler şunlardır:

  • Türkan karakterini canlandıran Ayşen İNCİ
  • Ömer karakterini canlandıran Murşit Ağa BAĞ
  • Rabia karakterini canlandıran Arzu YANARDAĞ
  • İdil karakterini canlandıran Buket DEREOĞLU
  • Cem karakterini canlandıran Hasan DEMİRTAŞ
  • Metehan karakterini canlandıran ÖMER YİĞİT
  • Diziye son olarak katılacak oyuncu da Güliz karakterini canlandıracak olan Seyhan TAŞDEMİR
Yorumlar (1)
Reyaze 8 ay önce
Ellerine salık
24
az bulutlu