Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi 14 İşçi Alımı Yapıyor

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi 14 İşçi Alımı Yapıyor 2017 Belediye Personel Alımı 2017 Belediye İşçi Alımları Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

12.04.2017
A+
A-

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket ve kamu kurum ve kuruluşları onbinlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak İşçi olarak istihdam edilmek üzere Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi İŞKUR aracılığı ile ilana çıktı. Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR aracılığı ile çıkılan alım ilanında 5 ay 29 gün boyunca istihdam edilecek 14 Geçici İşçi alımı yapılacak. 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İşçi pozisyonunda istihdam edilmek üzere 14 personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Başvuru Şartları Nelerdir?

Lüleburgaz Belediyesi 14 Geçici İşçi alımına başvuru yapacak adaylarda aranacak şartlar nelerdir? Adaylardan herhangi bir belge veya iş tecrübesi aranmamaktadır. Geçici işçi olarak istihdam edilmek isteyen herkes 14 kişilik ilana başvuruda bulunabilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi 14 Geçici İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar Kırklareli İŞKUR merkezine giderek başvuruda bulunabilirler. Ayrıca adaylar bu adresten online olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Lüleburgaz Belediyesi 14 Geçici İşçi Alımına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.