Kızılay Personel Alım İlanı 2017

Kızılay Personel Alım İlanı 2017 Kızılay Personel Alımları 2017 Kızılay birbirinden farklı şehirlerde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor.

10.06.2017
A+
A-

Ülkemizin en saygın kurumlarından bir tanesi olan Türk Kızılayı personel alımı için ilana çıktı. Türk Kızılayı ihtiyacı olan pozisyonlardaki açıkları kapatmak için personel alıyor. Türk Kızılayı resmi internet sitesi http://www.kizilaykariyer.com/ adresi üzerinden personel alım ilanı yayımladı.

Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için alım yapıyor? Alınacak personeller hangi şehirlerde istihdam edilecek? Başvuru şartları nelerdir? www.tercihiniyap.net ailesi olarak bu soruları sizin için cevapladık.

Türk Kızılayı Personel Alım İlan Bilgileri

Başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinde ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Türk Kızılayı personel alım ilanı yayımladı. Türk Kızılayı 3 farklı pozisyon için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Türk Kızılayı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı ilana göre,

Toplum Merkezi Yöneticisi

Kabul ve Barınma ile Geri Gönderme Merkezleri İşletimi Birimi Birim Yöneticisi 

Tercüman

pozisyonlarında İstanbul (Avrupa), Şanlıurfa, Kilis, Ankara, Mersin, Adana ve İzmir illerinde istihdam edilmek üzere çok sayda personel alımı yapılacak.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Türk Kızılayı 3 farklı pozisyonda istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. Peki ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacak? Aşağıda yer alan başvuru linki üzerinden başvuru yapabilir ve ilan hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

BAŞVURU YAPMAK VE İLANIN DETAYLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.