kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

KPSS Ortaöğretim Saat Kaçta Yapılacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim sınav günü geldi çattı. Peki KPSS Ortaöğretim saat kaçta yapılacak?

KPSS Ortaöğretim Saat Kaçta Yapılacak?
A+
A-

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim 7 Ekim 2018 tarihinde Pazar günü gerçekleştirilecek. Binlerce kişinin beklediği sınav günü geldi çattı. Binlerce kişi kamu kurum ve kuruluşlarında memur olarak çalışmanın hayalini kuruyor. Bu nedenle KPSS Ortaöğretim pek çok kişi için kritik bir aşama olarak öne çıkıyor. Peki KPSS Ortaöğretim sınavı saat kaçta?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) KPSS Ortaöğretim sınavı saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Sabah 10.00’dan sonra adayların sınav binalarına girilmesine izin verilmeyecek.

Adaylar sınav saatinden 1 saat önce sınav binalarına gelerek kimlik ve güvenlik kontrollerini yapmaları gerekmektedir. ÖSYM’de binlerce adayı bu konularda uyaran bir duyuru yayımlandı.

ÖSYM’den KPSS Ortaöğretim Uyarısı

KPSS Ortaöğretim 7 Ekim 2018 tarihinde Pazar günü saat  10.00’da gerçekleştirilecek.

Adayların nüfus cüzdanı ve sınav giriş belgelerini yanlarında getirmeleri gerektirecek.

Kimliklerini unutan veya kaybeden adaylar için İl ve İlçe Nüfus Müdürlükleri 7 Ekim tarihinde sabah 07.00 ile 10.00 saatleri arasında açık olacak.

KPSS Ortaöğretim Sınav Giriş Belgesi Sorgulama

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim sınavına girecek olan binlerce adayın sınav giriş belgelerini temin etmeleri gerekiyor. Ancak hala sınav giriş belgenizi temin etmediyseniz ve nasıl temin edeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. ÖSYM’nin aday işlemleri sistemi üzerinden T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sınav giriş belgenizi temin edebilirsiniz

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.