Maliye Bölümü Üniversite Başarı Sıralaması

KPSS maliye bölümünde en başarılı üniversiteler hangileridir? Maliye bölümleri içerisinde en yüksek 2017 KPSSP1 puanını hangi üniversite mezunları çıkarmıştır? Maliye bölümünde genel kültür ve genel yetenek netlerini hangi üniversite mezunları daha fazla yapmıştır? Maliye bölümü mezunlarının 2016 KPSS sonuçlarına göre hukuk, maliye ve muhasebe netleri üniversitelere göre nasıldır? Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Maliye Bölümü Üniversite Başarı Sıralaması

2017 Kamu Personeli Seçme Sınavına göre maliye bölümü mezunlarının genel kültür ve genel yetenek netlerine göre KPSS P1 puan sıralamasını tablo haline getirdik. 2017 KPSSP1 puanına göre maliye bölümünde en başarılı üniversite hangisidir? KPSS netleri üzerinden yapacağımız analize göre netleri sayısal anlamda analiz ederek bir sıralama yapacağız. Üniversiteler arası rekabeti gösteren bir veri olarak KPSS sonuçlarına göre bakalım hangi üniversitenin maliye bölümü mezunları daha fazla başarı sağladı.

Maliye Bölümü KPSS 2017 G.K. - G.Y. Sıralaması

Maliye bölümüne ait 2017 KPSS Genel Kültür - Genel Yetenek netlerine göre üniversite sıralaması KPSS P1 puan türüne göre aşağıdaki şekildedir:Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 20:19
YORUM EKLE