English Home Personel Maaşları 2019 Ne Kadar?

English Home Personel Maaşları 2019 Ne Kadar? English Home personel alımı 2019 yılında olacak mı? English Home çalışma şartları 2019 nasıl? English Home çalışma saatleri 2019 nasıl?

English Home Personel Maaşları 2019 Ne Kadar?

Türkiye'deki en büyük çeyizlik alışveriş mağazalarından biri olarak "English Home" gösterilebilir. Ev alışverişi ve tekstil alışverişi denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan English Home Turgut Aydın Holding tarafından kuruldu. Ortadoğu ve Balkanlarda pazarın lideri olma hedefindeki firmanın yurt içinde ve yurt dışında 150 civarında mağazı bulunuyor. Firma İngiliz ev ürünlerini üretmesi ve vatandaşlara sunmasıyla tüketicinin aklında yer etmiş durumda. Türkiye'de büyük bir müşteri kitlesine sahip olan firma müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır. Türkiye'deki hemen hemen her Alışveriş Merkezinde (AVM) ve kalabalık noktalarda English Home mağazası görmek mümkündür.  2009 yılında kurulan firma her yıl büyümesini sürdürmüş ve sektörde öncü markalardan biri haline gelmiştir. Firmanın büyüklüğü, mağaza sayısının fazlalığı nedeniyle de binlerce kişiye iş fırsatı sunan English Home yüzlerce personeli istihdam etmektedir. Farklı meslek gruplarındaki yüzlerce personel farklı şehirlerde görev yapmaktadır. Peki English Home personel alımı 2019 yılında olacak mı? English Homa çalışma şartları ve çalışma saatleri 2019 nasıl? English Home personel maaşları 2019 ne kadar? İşte firmayla ilgili tüm merak edilenler...

English Home Personel Alımı 2019

Türkiye'nin en büyük tekstil ve ev ürünleri satan perakende mağazalarından olan English Home büyümesini sürdürmek için mağaza sayısını artırıyor. Mağaza sayısı artıkça da personel alım ilanları yayınlanma. Madame Coco personel alımı 2019 yılında da bu nedenle sürecek. Kariyer sitelerinde ve firmanın resmi internet sitesinde personel alımına ilişkin detayları bulmak mümkün.

English Home Çalışma Şartları ve Saatleri 2019

English Home firması ile ilgili pek çok kişi soru sormaktadır. Özellikle firmada çalışmak isteyen kişiler pek çok konuyu merak etmektedir. Özellikle English Home çalışma şartları konusu öne çıkmaktadır. Firma bünyesinde genellikle üniversite öğrencileri çalışmaktadır. Firma bünyesinde üniversite öğrencileri için ideal bir çalışma ortamı olduğunu söylemek mümkündür. English Home mağazalarında günün belli saatlerinde izdiham yaşanabilmektedir. Bu nedenle personellerin bazı zamanlarda ve bazı durumlarda fazla çalışması mümkündür.  Ancak personellerin mesaileri dışındaki sürelerde çalışmaları durumunda denkleştirme veya mesai ödemesi aldıkları bilinmelidir.

English Home mağazalarında günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Yani English Home personelleri günde yalnızca 7.5 saat çalışır. Fazla mesai yapmaları durumunda ise mesai ücreti alırlar. 7.5 saatlik çalışma süresinin içerisinde yemek, çay, sigara, ihtiyaç molaları bulunmaktadır. Personellerin hafta da 1 günlük haftalık izin hakları bulunmaktadır. 1 yıllık hizmet süresini dolduran personeller ise 14 günlük yıllık izne hak kazanırlar.

English Home Personel Maaşları 2019

English Home firması maaş politikasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Firma personellerine asgari ücretin %25 üzerinde maaş ödemesi yapılmaktadır. Türkiye'de 2019 yılı asgari ücret tutarı 2020 TL olarak belirlenmiştir. Yani English Home personel maaşları 2019 2500 TL civarındadır. Personellerin yüzünü maaşlardan daha çok güldüren bir şey varsa o da prim sistemidir. English Home prim sistemiyle çalıştığı için satış kotasını dolduran personellerin maaşlarına prim eklenmektedir. Primler eklendiğinde ise maaşlar büyük ölçüde artış göstermektedir. Örneğin yeni işe giren bir satış elemanı satış kotasını doldurduğunda maaşının yarısına yakın prim ödemesi almaktadır. Böylece English Home satış elemanı maaşı 2019 3 bin TL civarına yükselmektedir. English Home satış müdürü maaşları ise 4 bin TL civarına kadar yükselebilmektedir. English Home pazarlama personeli maaşları ise 4 bin TL arasındadır. İnsan kaynakları görevlileri ise 5 bin TL civarında maaş almaktadır. English Home mağaza müdürü maaşları ise 5 TL civarındadır. Ayrıca firma personellerinin yemek ve servis giderlerini de karşılamaktadır. Personellere yemek kartları verilerek persollerin önemli bir gider kalemine destek olunmaktadır.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 21:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 9 ay Önce

English home çalışan maaşları tamamen yalan. Mağaza müdürü 2019 yılında 3bin lira maaşı gormedi. 5bin maaştan söz ediyirsunuz

Baki
Baki - 1 yıl Önce

Bu rakamlar çok yüksek değil mi?