Maliye Bakanlığı ve GİB İçin Kurum İçi Uzmanlık Sınavı Açılıyor

Maliye Bakanlığı ve GİB İçin Kurum İçi Uzmanlık Sınavı Açılıyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal Maliye Bakanlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı için kurum içi uzmanlık sınavı açılacağını söyledi.

09.04.2017
A+
A-

Maliye Bakanlığı ve GİB İçin Kurum İçi Uzmanlık Sınavı Açılıyor Maliye Bakanı Naci Ağbal sosyal medya platformu twitter üzerinden önemli açıklamalar yaptı. Maliye Bakanı Naci Ağbal Maliye Bakanlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı için kurum içi uzmanlık sınavı açılacağını söyledi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal sosyal medya platformu twitter üzerinden 8 Nisan 2017 tarihinde önemli açıklamalar yaptı. Naci Ağbal geçtiğimiz günlerde 300 Vergi Müfettiş Yardımcısı alımına dair açıklama yapmak için twitter’ı seçmişti. Maliye Bakanı Naci Ağbal en son yaptığı açıklama ile yine önemli bir bilgiyi paylaştı.

Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ”Bakanlığımız ile Gelir İdaresi Başkanlığının merkez ve taşra teşkilatı kadrolarındaki personelimiz için kurum içi uzmanlık sınavı açıyoruz. Bunun için gereken Kanun Tasarı Taslağını Başbakanlığa gönderdik. Taslağımızın yasalaşması halinde sınavı en kısa sürede yapacağız. Bu sınava, sınavın yapılacağı tarih itibarıyla Kurumda en az 3 yıl görev yapan arkadaşlarımız katılabilecek. Sınavda başarılı olanlar Bakanlıkta defterdarlık uzmanı, Gelir İdaresi Başkanlığında ise gelir uzmanı kadrolarına atanacak.”

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

2456 1 d7b18b5445c3f28f07d9002798e9a241

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.