kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Medcezir Tekrar Mı Başlıyor? Hangi Kanalda Başlayacak?

Medcezir Tekrar Mı Başlıyor? Hangi Kanalda Başlayacak? Medcezir Tekrarları Ne Zaman Başlıyor?  Medcezir Tekrarları Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Medcezir Tekrar Mı Başlıyor? Hangi Kanalda Başlayacak?
A+
A-

Türkiye’nin en ünlü erkek yıldızlarından Çağatay Ulusoy ve en ünlü kadın yıldızlarından Serenay Sarıkaya’yı aynı projede buluşturan Medcezir tekrar TV’lere dönüyor. Serenay Sarıkaya tarafından “We are back” notuyla yapılan duyuruya göre dizi Koronavirüsün etkili olduğu bu günlerde tekrar televizyonlara dönüyor. Dizinin hayranları, sevenleri, ünlülerin hayranları ise dizinin ne zaman, hangi kanalda başlayacağını araştırıyor. Özellikle COVID-19 nedeniyle evdeki milyonlarca kişi izleyebilecekleri güzel bir dizi arıyor. Medcezir tam da bu dönemde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Medcezir Tekrarları Ne Zaman Başlıyor? 

2013 yılında yayın hayatına başlayan Medcezir dizisi büyük bir başarıya imza atmıştı. Milyonlarca kişiyi ekran başına kitlemişti. 2015 yılına kadar yayın hayatını sürdüren dizi 2015 yılında final yapmıştı. İzleme oranıyla dikkat çeken, genç kız ve erkekleri ekran başına kitlemeyi başaran dizi koronavirüsün etkili olduğu bugünlerde geri dönüyor. Virüs tehdidi nedeniyle dizi setleri kapandı, güncel dizilerin çekimlerine ara verildi. Bu nedenle eski dizilerin tekrar ekranlara dönülmesi yönünde karar alındı. Medcezir yıldızlarından Serenay Sarıkaya tarafından “We are back” notu ile yapılan duyuru ile dizinin döneceği kesinleşmiş oldu.

Medcezir Tekrarları Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Medcezir dizisi Star TV ekranlarında seyirci ile buluşmuştu. 2013-2015 dönemleri arası büyük başarı sağlayan dizinin sahneleneceği ekran değişmedi. Star TV tarafından 17 Nisan 2020 Cuma günü dizi tekrar başlayacak. Saat 20.00 itibarıyla seyirciler Star TV ekranından diziyi izleyebilecek.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

medcezir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.