Komiser Yardımcısı Maaşı 2017 Ne Kadar?

Komiser Yardımcısı Maaşı 2017 Ne Kadar? Komiser Yardımcısı Ne Kadar Maaş Alır 2017? Komiser Yardımcılığı Maaşları 2017 Ne Kadar? Komiser Yardımcılığı Maaşı 2017 Ne Kadar? Komiser Yardımcıları 2017 Yılında Ne Kadar Maaş Alıyor?

Komiser Yardımcısı Maaşı 2017 Ne Kadar?

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde birbirinden farklı rütbede binlerce polis çalışmaktadır. www.tercihiniyap.net medya sitesi olarak bu yazımızda Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan komiser yardımcılarının 2017 yılı içerisindeki maaşlarını inceleyeceğiz. Komiser yardımcısı olarak Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personellerin maaşları alt ve üst rütbelerindeki diğer personellerden farklılık göstermektedir. Peki komiser yardımcısı maaşı 2017 ne kadar?

2017 yılının ilk altı ayı içerisinde Komiser Yardımcısı rütbesinde görev yapan personellerin maaşları baz alınarak hazırladığımız bu yazımızda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Komiser Yardımcısı rütbesi ile görev yapan personellerin aldıkları maaşlar hizmet süreleri, aile yardımları, çocuk yardımları gibi hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca personellerin çalıştıkları birimlere ve görev yaptıkları yerlere bağlı olarak da maaşları değişiklik gösterebilmektedir. www.tercihiniyap.net medya sitesi olarak maaş bilgilerini incelerken yukarıda sıralanan hususları baz almayıp, en düşük maaşları esas aldığımızı belirtmek istiyoruz.

Komiser Yardımcısı Maaşı 2017 Ne Kadar?

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Komiser Yardımcısı olarak görev yapan personellerin 2017 yılında aldıkları aylık ücret ne kadar? Komiser Yardımcısı olarak göreve yeni başlayan bir kamu personelinin aylık aldığı en düşük maaş 3.400 Türk Lirası ile 3.450 Türk Lirası arasındadır. 5 yıl boyunca Komiser Yardımcısı rütbesi ile görev yapmış bir kamu personeli ise 3.450 ile 3.500 Türk Lirası arasında maaş almaktadır. 10 yıl boyunca Komiser Yardımcısı olarak görev yapmış bir kamu personeli 3.650 Türk Lirası civarında maaş almaktadır. Meslekte 20 yılın üzerinde Komiser Yardımcısı rütbesi ile görev yapmış bir kamu personeli ise 4.000 Türk Lirası civarında maaş almaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Yukarıda yer verdiğimiz komiser yardımcısı maaş bilgileri, aile yardımı, asgari geçim indirimi, çocuk yardımı gibi ücretleri baz almayarak hesaplanmıştır. Ayrıca personellerin çalıştıkları, birim, yer-bölge gibi hususlar da dikkate alınmamıştır.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET


Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 14:20
YORUM EKLE