kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Mülakat Sonuçları Açıklandı
A+
A-

1268 0 cac11b201bb3e8923b5308534240d60d

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi http://www.oib.gov.tr üzerinden Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Uzman Yardımcılığı sözlü giriş sınav sonuçları açıklandı. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Mülakat Sonuçları Açıklandı. İsim listesi açıklandı.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Uzman Yardımcılığı sözlü giriş sınavı sonuçları mülakat sonuçları açıklandı. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı mülakat sonuçları açıklandı.14 Kasım 2016 – 17 Kasım 2016 tarihlerinde sözlü olarak yapılan Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Uzman Yardımcılığı Sözlü Giriş Sınavında mülakat sınavlarında başarılı olan asil ve yedek adayların isim listesi bölüm ve başarı sırasına açıklandı.

1268 2 cac11b201bb3e8923b5308534240d60d

İTİRAZLAR HAKKINDA

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Uzmanlığı Yönetmeliğinin 14. maddesinin 3. fıkrası gereğince ve Sözlü Giriş Sınavı duyurusunda adaylar sözlü giriş sınav sonucuna ilişkin itirazlarını www.oib.gov.tr internet adresinde sınav sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren maksimum 7 gün içerisinde, itiraz konusunun ve iletişim adreslerinin yazılı olduğu dilekçeyle Özelleştirme İdaresi Başkanlığına yapılması gerekmektedir.

ADAYLARIN DİKKATİNE

T.C. kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adresi olmayan dilekçe, faksla yapılan itiraz ile (7 günlük) süresi geçtikten sonra yapılan itirazların dikkate alınmayacağı duyurulur.İtirazlar Giriş Sınavı Komisyonu tarafından en fazla yedi gün içinde incelenerek karara bağlanacaktır. Yapılan itirazların sonuçlanması durumunda itirazın sonucu itirazı yapan adaya bildirilir.Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Uzman Yardımcılığı Sözlü Giriş Sınavını Kazanan Asil ve Yedek adayların kesin listesi itirazların değerlendirilmesi sonucunda “www.oib.gov.tr” internet adresinde yayımlanacaktır.

İsim Listelerine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

Forumumuzdaki İlgili Başlığa Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.