Psikoloji KPSS 2016/7 Atama Taban Puanları

Psikoloji KPSS 2016/7 Atama Taban Puanları

08.03.2017
A+
A-

Psikoloji KPSS 2016/7 Atama Taban Puanlarını tablo haline getirdik. Merkezi atamada kaç Psikoloji mezunu atandı? Psikoloji KPSS atama puanları kaçta kaldı? Psikoloji bölümü merkezi atama taban puanları. KPSS 2016/7 Psikoloji için Taban Puanları. Psikoloji bölümü mezunları KPSS’de en az kaç puanla atandı? Psikolog mesleği taban puanları illere göre kaçta kaldı? Psikoloji KPSS Atama Puanları. Konuyla ilgili aklınıza takılan soruların cevabı niteliğinde olan özel tablomuzu sizinle paylaşıyoruz.

psikoloji kpss 2016 atama taban puanlari

Psikoloji KPSS 2016/7 atama taban puanları tablosunu üzerinden, bölüm mezunu arkadaşlarımıza 2017/3 KPSS atama sürecinde yardımcı olmayı planlıyoruz. Merkezi atama taban puanları öncesinde yayımlanan tercih kılavuzuna göre 144 kadroya Psikoloji mezunlarının ataması yapılmıştır. Psikoloji mezunları için açılan kadrolar: “Psikolog” Perfüzyonist ve Sağlık fizikçisi olarak yer almıştır. Bunların büyük bölümü Psikolog kadrosudur. Psikolog kadrosuna ataması yapılan Psikoloji bölümü mezunları için en küçük taban puanda kalan il 82 puanın biraz üstünde kalırken, en yüksek taban puanda kalan il ise 91 puanın üstünde kalmıştır. 

Psikoloji KPSS 2016/7 atama taban puanları için bir çok detayın yer aldığı tablomuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz. Konuyla ilgili sormak istediklerinizi FORUM sayfamızda paylaşabilirsiniz.

psikoloji%20kpss%202016 7

 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. işsizpsikolog dedi ki:

    Psikoloji mezunları devlette perfüzyonist ve sağlık fizikçisi olarak yer alabiliyor mu?