Soru Bankası Kamplarında (Eğitim, Alan, GK-GY) Haftasonuna Özel Büyük İndirim

Sorubankası tarafından alanında uzman hocaların desteği ile hazırlanan online kamplarda haftasonuna özel büyük indirim var, indirimin detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

23.06.2018
A+
A-

Sorubankası tarafından alanında uzman hocaların desteği ile hazırlanan online kamplarda haftasonuna özel büyük indirim var. Bu indirimden faydalanmak ve kampların içerikleri ile ilgili bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.İndirimin detaylarını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Sorubankası ekibinden mesaj var:

Değerli öğrenci arkadaşlarımız; Aylardır KPSS’ye hazırlanıyorsunuz. Saatlerce çalışıp günler sonra çalıştıklarınızı nasıl unuttuğunuzu, bitirilen birçok konunun akılda nasıl kalmadığını ve bunların sizin canınızı ne derece sıktığını çok iyi biliyoruz. Aslında unuttum dediğiniz tüm bilgileri iyi bir tekrar ile hatırlamak ve bol soru çözerek üzerine gidip bu bilgileri sınavda çok iyi kullanmak çok da zor değil. Son 1 ay o kadar önemli ki tüm yılı taçlandırmanın ayı bu ay! Sorubankası ailesi olarak 18 Öğretmenden oluşan hepsi Eğitim Bilimleri alanında isim yapmış hocalarımıza tek tek ulaştık. Her bir hocamızla oturup nasıl tekrar yapacağımızı size nasıl faydalı bir program çıkaracağımızı tartıştık. Sonunda 80 saatten oluşan 10 günlük çok sıkı, işi ÇOK ciddiye alan bir kamp programı hazırladık. En önemlisi ise sizleri, siz öğrenci arkadaşlarımızı maddi anlamda da zorlamayacağını düşündüğümüz bir ücret belirledik. Şu anda her Hocamız kamp öncesi sizlere dağıtılacak içinde 2000 özgün sorunun yer aldığı SORUBANKASI KAMP kitabını hazırlamakta. Türkiye’de daha önce bir örneği yapılmamış bu kampta, hocalarımız her gün 8 saat boyunca sizlerle birlikte olacak. KPSS Eğitim Bilimleri formatına uygun bir anlatıma dayalı, yorum gücünü arttırıcı, bilgiyi kullanma tekniği ile sınav sorularını rahatça yapabileceğiniz DOPDOLU bir program sizleri bekliyor. Tabi ki sonrasında da 2 adet Türkiye Geneli Sınavı. Bu kamp, işi ciddiye alanların kampı değerli dostlar. Bizler de sizin kadar heyecanla KAMPI iple çekiyoruz.”

Büyük KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ Kampı

“4 GÜN / 32 saat Online hızlı tarama ve soru çözümü + 1000 Soruluk “SORUBANKASI KAMP” Kitabı + Kamp Sonrası 2 adet Online Türkiye Geneli Sınavı”

 15 Temmuz- 18 Temmuz her gün 9.00- 13.00 / 14.00-18.00

Büyük KPSS GY-GK Kampı

“10 GÜN / 80 saat Online hızlı tarama ve soru çözümü + 2000 Soruluk “SORUBANKASI KAMP” Kitabı + Kamp Sonrası 2 adet Online Türkiye Geneli Sınavı” 

5 Temmuz – 14 Temmuz her gün 9.00- 13.00 / 14.00-18.00

Büyük KPSS ALAN Kampı

“10 GÜN / 80 saat Online hızlı tarama ve soru çözümü + 2000 Soruluk “SORUBANKASI KAMP” Kitabı + Kamp Sonrası 2 adet Online Türkiye Geneli Sınavı” 

25 Haziran – 4 Temmuz her gün 9.00- 13.00 / 14.00-18.00

Peki bu kamplar ile ilgili indirim ne? 

HAFTASONUNA ÖZEL BÜYÜK İNDİRİM

sorubankası adresine girip üye olduktan sonra almak istediğiniz soru paketine seçip aşağıdaki ilgili kodu girdikten sonra paketinizi indirimli şekilde alabilirsiniz. Yalnızca haftasonu geçerlidir.

Büyük KPSS ALAN Kampı: TYAP20

Büyük KPSS GY-GK Kampı: TYAP21

EĞİTİM BİLİMLERİ KAMPI: TYAP22

İndirimler ve bu tarz konularda fikir almak için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.