Sosyal Hizmetler KPSS 2016/7 Atama Taban Puanları

Sosyal Hizmetler KPSS 2016/7 Atama Taban Puanları

08.03.2017
A+
A-

Sosyal Hizmetler KPSS 2016/7 Atama Taban Puanlarını tablo haline getirdik. Merkezi atamada kaç Sosyal Hizmetler veya Sosyal Hizmetler bölümü mezunu atandı? Sosyal Hizmetler KPSS atama puanları kaçta kaldı? Sosyal Hizmetler bölümü merkezi atama taban puanları. KPSS 2016/7 Sosyal Hizmetler için Taban Puanları. Sosyal Hizmetler bölümü mezunları KPSS’de en az kaç puanla atandı? Sosyal Hizmetler KPSS Atama Puanları. Konuyla ilgili aklınıza takılan soruların cevabı niteliğinde olan özel tablomuzu sizinle paylaşıyoruz.

sosyal hizmetler kpss atama taban puanlari

Sosyal Hizmetler KPSS 2016/7 atama taban puanları tablosunu üzerinden, bölüm mezunu arkadaşlarımıza 2017/3 KPSS atama sürecinde yardımcı olmayı planlıyoruz. Merkezi atama taban puanları öncesinde yayımlanan tercih kılavuzuna göre 94 kadroya Sosyal Hizmetler mezunlarının ataması yapılmıştır. Sosyal Hizmetler mezunları için açılan kadrolar: “Sosyal Çalışmacı” Perfüzyonist ve Sağlık fizikçisi olarak yer almıştır. Bunların büyük bölümü sosyal çalışmacı kadrosudur. Sosyal çalışmacı kadrosuna ataması yapılan sosyal hizmetler bölümü mezunları için en küçük taban puanda kalan il 86 puanın biraz üstünde kalırken, en yüksek taban puanda kalan il ise 91 puanın üstünde kalmıştır. 

Sosyal Hizmetler KPSS 2016/7 atama taban puanları için bir çok detayın yer aldığı tablomuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz. Konuyla ilgili sormak istediklerinizi FORUM sayfamızda paylaşabilirsiniz.

sosyal%20hizmetler%202016 7

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Semanur dedi ki:

    Neden bukadar yüksek ya