DGS İlköğretim Matematik Öğretmenliği Taban Puanları 2020

​​​​​​​DGS ilköğretim matematik öğretmenliği taban puanları 2020 hangi durumda, DGS ilköğretim matematik öğretmenliği taban puanlar içindeki en fazla ve en az puanlar kaçta kalmıştır, DGS ilköğretim matematik öğretmenliği puanları 2020 hangi metot ile ortaya çıkmaktadır gibi soruların cevaplarına ve ilköğretim matematik öğretmenliği DGS puanları 2020 listesine yazımızın içinden erişebilirsiniz.

TABAN PUANLARI 09.09.2019, 14:45
DGS İlköğretim Matematik Öğretmenliği Taban Puanları 2020

2019 DGS, yerleştirmeler de gerçekleştirildikten sonra bitti ve yerleştirmelerde ortaya çıkan bölümlerin puanları da 2020 DGS yerleştirme kılavuzlarında kullanılmak üzere toparlandı ve 2020 DGS tercih kılavuzunda yerini alacak. Kılavuzun yayımlanması puanlar açıklandıktan sonra olacağından bizler sizlere sınava hazırlanma sürecinde fikir vermesi için bölümlerin DGS taban puanlarını derliyoruz.

2019 DGS yerleştirmeleri ile belli olan ve 2020 DGS tercih kılavuzuna konulacak olan ilköğretim matematik öğretmenliği bölümüne ait taban puanlar içindeki en fazla ve en az puan ile kapatan puanlar aşağıdaki DGS ilköğretim matematik öğretmenliği taban puanları 2020 listesinde yer almaktadır. İlköğretim matematik öğretmenliği bölümüne kontenjan açan tüm üniversitelerin DGS taban puanlarını da yine aynı listemizde bulabilirsiniz.

DGS İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Gazi Eğitim Fakültesi/İlköğretim Matematik Öğretmenliği SAY 1 0

DGS’yi kapsayan tüm konularda ve ilköğretim matematik öğretmenliği veya diğer üniversite bölümleri hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İlköğretim matematik öğretmenliği DGS taban puanları 2020 listesi ve yazıdaki bilgiler ÖSYM’nin verdiği bilgiler baz alınarak derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı son duyuru dikkate alınmalıdır.

Yorumlar (0)
15
açık