DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları 2020

​​​​​​​2020 DGS yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi puanları kaçta kalmıştır, DGS yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi taban puanları 2020 içindeki en düşük ve en yüksek taban puanlara sahip üniversiteler kaçla kapatmıştır, yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi DGS puanları 2020 listesi neye göre oluşturulmuştur gibi soruların cevaplarına ve DGS yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi taban puanlar listesine ait tabloya buradan erişebilirsiniz.

TABAN PUANLARI 26.09.2019, 12:11
DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları 2020

Türkiye’de farklı amaçlar için merkezi sınavlar bulunmaktadır ve bunlardan en genel haliyle üniversiteye yerleşmek ile ilişkili olanları YKS ve DGS’dir. Bu sınavlar ÖSYM tarafından hazırlanır ve düzenlenir, aynı şekilde bu sınavların yerleştirmelerini yapan kurum da yine ÖSYM’dir ve bu yerleştirmelerde ortaya çıkan puanlar da bir sonraki ÖSYM tercih kılavuzlarında adaylara fikir vermesi amacıyla kullanılır.

Bahsettiğimiz şekilde 2020 kılavuzlarında yer alacak olan ve 2019 yerleştirmelerine göre ortaya çıkmış DGS yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi taban puanları 2020 listesinin tablosu aşağıdaki gibidir. Yine DGS yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi puanları içindeki en küçük ve en büyük taban puanlar da tablo içinde en üstte ve en altta yer almaktadır.

DGS YABAN HAYATI EKOLOJİSİ VE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Orman Fakültesi/Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi SAY 4 4 237,09121 245,59801

DGS, yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi bölümü veya bunlar gibi eğitim-öğretim hayatınızı, kariyerinizi ilgilendiren konularda bilgi almak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yazımıza eklediğimiz DGS yaban hayatı ekolojisi ve yönetimi taban puanları 2020 listesi ÖSYM’nin resmi sitesinde yayımladığı dosyalardan derlenmiş ve oluşturulmuştur. Yapılacak bir değişikliği duyuracak kurum ÖSYM’dir ve değişiklik ile ilgili yapabileceği bir duyuru tüm adaylar için geçerli olacaktır.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu