Film Tasarım ve Yazarlık 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2020 YKS'de Film Tasarım ve Yazarlık bölümü kaçla kapatır? 2019 YKS Film Tasarım ve Yazarlık bölümü taban puanları kaçtı? Sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Film Tasarım ve Yazarlık 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkemizde yalnızca İzmir'de kurulu olan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde yer alan Film Tasarım ve Yazarlık bölümüne yerleşmek isteyen 2020 YKS adayları için 2019 YKS yerleştirme sonuçlarında bu bölüme kaç taban puanla yerleşilmiş olduğu bilgisi oldukça önemlidir. 

Film Tasarım ve Yazarlık 2020 Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

2019 YKS'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nde yer alan Film Tasarım ve Yazarlık bölümüne yerleşen adayların oluşturmuş olduğu taban puanları aşağıda yer alan tablomuzda inceleyebilirsiniz;

FİLM TASARIM VE YAZARLIK BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Film Tasarım ve Yazarlık SÖZ 30 31 360,74523 411,53519
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Film Tasarım ve Yazarlık (KKTC Uyruklu) SÖZ 1 0

2020 YKS adayları Film Tasarım ve Yazarlık bölümü dahil hazırlanmak istediğiniz bölümlere dair bilgileri sorabileceğiniz FORUM sayfamıza üye olmayı Unutmayın!

2019 YKS yerleştirmeleri sonucunda yayımlanan istatistiklere göre Film Tasarım ve Yazarlık bölümüne ait taban puanlar yayımlanmış olduğundan bu bilgiye yazımızda yer verebildik. Ancak Film Tasarım ve Yazarlık bölümü başarı sıralamaları henüz yayımlanmadığından, bu bilgiye ilgili duyuru ile birlikte yazımızda yer vereceğiz. 

*Yukarıda yer alan veriler, Film Tasarım ve Yazarlık 2020 taban puanları ve diğer bilgiler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuz içerisinden ve resmi web sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru geçerli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 01:52
YORUM EKLE