İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat 2020 taban puanları kaçlardadır, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

TABAN PUANLARI 19.10.2019, 17:11 13.02.2020, 13:36
İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

İNGİLİZ DİLİ VE KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
KOÇ ÜNİVERSİTESİ   İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat  Burslu 513 519,65975
KOÇ ÜNİVERSİTESİ   İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat  %50 İndirimli 5.469 448,17778
KOÇ ÜNİVERSİTESİ   İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat  %25 İndirimli 6.102 443,42804
KOÇ ÜNİVERSİTESİ   İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat  Ücretli 12.925 407,72771

*Yukarıda yer alan bilgiler, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.
 

Yorumlar (0)
18
açık