İşletme Bilgi Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme Bilgi Yönetimi 2020 taban puanları kaçlardadır, İşletme Bilgi Yönetimi 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, İşletme Bilgi Yönetimi taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 İşletme Bilgi Yönetimi puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, İşletme Bilgi Yönetimi sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, İşletme Bilgi Yönetimi sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve İşletme Bilgi Yönetimi taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

TABAN PUANLARI 19.10.2019, 18:37 13.02.2020, 15:10
İşletme Bilgi Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise İşletme Bilgi Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. İşletme Bilgi Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin İşletme Bilgi Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık İşletme Bilgi Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   İşletme Bilgi Yönetimi  Burslu 385.383 269,72101
MERSİN ÜNİVERSİTESİ   İşletme Bilgi Yönetimi  Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
MERSİN ÜNİVERSİTESİ   İşletme Bilgi Yönetimi  Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   İşletme Bilgi Yönetimi  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı

*Yukarıda yer alan bilgiler, İşletme Bilgi Yönetimi 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.
 

Yorumlar (0)
23
açık