Moda Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Moda Yönetimi taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Moda Yönetimi 2020 taban puanları nedir, 2020 Moda Yönetimi puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Moda Yönetimi 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Moda Yönetimi sıralama sayıları belli oldu mu, Moda Yönetimi sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Moda Yönetimi taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

TABAN PUANLARI 05.09.2019, 23:16 15.02.2020, 07:24
Moda Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Moda Yönetimi taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Moda Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı. 

Moda Yönetimi bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Moda Yönetimi sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

MODA YÖNETİMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ   Moda Yönetimi Ücretsiz --- ---
SİNOP ÜNİVERSİTESİ   Moda Yönetimi Ücretsiz --- ---

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Moda Yönetimi 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu