Sahne ve Dekor Tasarımı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Sahne ve Dekor Tasarımı taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Sahne ve Dekor Tasarımı 2020 taban puanları nedir, 2020 Sahne ve Dekor Tasarımı puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Sahne ve Dekor Tasarımı 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Sahne ve Dekor Tasarımı sıralama sayıları belli oldu mu, Sahne ve Dekor Tasarımı sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Sahne ve Dekor Tasarımı taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

TABAN PUANLARI 07.09.2019, 14:49 15.02.2020, 07:59
Sahne ve Dekor Tasarımı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Sahne ve Dekor Tasarımı taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Sahne ve Dekor Tasarımı taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı. 

Sahne ve Dekor Tasarımı bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Sahne ve Dekor Tasarımı sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

SAHNE VE DEKOR TASARIMI BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Sahne ve Dekor Tasarımı Ücretsiz 1.362.592 214,14057
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Sahne ve Dekor Tasarımı (KKTC) Ücretsiz --- ---

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Sahne ve Dekor Tasarımı 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu