Su Bilimleri ve Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümü 2020 taban puanları kaçta kalmıştır? Üniversitelerin Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümünde en düşük puan kaçtır? Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümünün başarı sıralaması kaçtır? ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan resmi verilere göre bölümün taban puanları kaç puanda kalmıştır? 2020 YKS’ye hazırlanan arkadaşlarımızın yazımız devamını okumalarını tavsiye ediyoruz.

TABAN PUANLARI 09.09.2019, 10:31 14.02.2020, 23:35
Su Bilimleri ve Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplamanız kolay olacaktır. 2019 üniversite yerleştirme işlemlerinin devam ettiği bugünlerde 2020 YKS hazırlık süreci başlamıştır. Sürecin başında olan adaylar için doğru planlama yapmak oldukça önemlidir. Planlama yapmadan önce de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını ortaya koymak gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

SU BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİĞİ TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI 2020

2020 Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümüne ait en küçük taban puan 247,690 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

SU BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ   Su Bilimleri ve Mühendisliği    Ücretsiz 353.656 247,69027

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

Yorumlar (3)
Raif Ercan 1 yıl önce
Admin : Bölüm okuyanlarını ve mezunlarını üzecek türden yorumlar ekibimiz tarafından kaldırılmıştır.
Efe 35 GS 1 yıl önce
Admin : Bölüm mezunları tarafından yapılan talep ekibimiz tarafından değerlendirilerek, şahsın yapmış olduğu yorum kaldırılmıştır.
İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Öğrencileri 12 ay önce
Kasti bir şekilde ve düzenli aralıklarla internet ortamındaki bölümler ve üniversiteler hakkında bilgi veren web sitelerine girerek “İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi” hakkında sahte rumuzlarla yalan ve yanlış yorumlar atan kişinin hangi amaçlarla bunu yaptığını çok iyi biliyoruz! Su Bilimleri ve Mühendisliği bölümünü isteyerek seçtik ve severek okuyoruz. Gelecekle ilgili en ufak bir şüphemiz bile yoktur. Bölümümüzü karalayan zavallıya izin vermeyeceğiz!
-İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Öğrencileri
18
az bulutlu