Süryani Dili ve Edebiyatı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Süryani Dili ve Edebiyatı bölümü 2020 taban puanları kaçta kalmıştır? Üniversitelerin Süryani Dili ve Edebiyatı bölümünde en düşük puan kaçtır? Süryani Dili ve Edebiyatı bölümünün başarı sıralaması kaçtır? ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan resmi verilere göre bölümün taban puanları kaç puanda kalmıştır? 2020 YKS’ye hazırlanan arkadaşlarımızın yazımız devamını okumalarını tavsiye ediyoruz.

Süryani Dili ve Edebiyatı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Süryani Dili ve Edebiyatı bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplamanız kolay olacaktır. 2019 üniversite yerleştirme işlemlerinin devam ettiği bugünlerde 2020 YKS hazırlık süreci başlamıştır. Sürecin başında olan adaylar için doğru planlama yapmak oldukça önemlidir. Planlama yapmadan önce de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını ortaya koymak gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Süryani Dili ve Edebiyatı bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

SÜRYANİ DİLİ VE EDEBİYATI 2020 TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI

2020 Süryani Dili ve Edebiyatı bölümüne ait en küçük taban puan 235,680 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

SÜRYANİ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR

PUAN TÜRÜ

KONT.

YERL.

TABAN PUAN

TAVAN PUAN

MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Süryani Dili ve Edebiyatı

SÖZ

20

21

235,68085

389,02184

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Süryani Dili ve Edebiyatı bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 17:40
YORUM EKLE