Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü 2020 taban puanları kaç puanda kapatmıştır? Üniversitelerin Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümünde en düşük puan kaçtır? Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümünün başarı sıralaması kaçta kalmıştır? ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan resmi verilere göre bölümün taban puanları kaç puanda kalmıştır? 2020 YKS’ye hazırlanan arkadaşlarımız, bu soruların cevaplarını yazımız içerisinde bulabilirler.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Taşınabilir Kültür VarlıklarıKoruma ve Onarım bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplamanız kolay olacaktır. 2019 üniversite yerleştirme işlemlerinin devam ettiği bugünlerde 2020 YKS hazırlık sürecine de başlanmıştır. Sürecin henüz başında olan adaylar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Planlama yapmadan önce de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını ortaya koymak gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

TAŞINABİLİR KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI 2020

2020 YKS sonuçlarına göre Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümüne ait en küçük taban puan 266,952 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

TAŞINABİLİR KÜLTÜR VARLIKLARINI KOR. VE ONARIM TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım EA 25 26 266,95231 319,31633

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

YORUM EKLE