Tekstil ve Halı Makineleri 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Tekstil ve Halı Makineleri taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Tekstil ve Halı Makineleri 2020 taban puanları nedir, 2020 Tekstil ve Halı Makineleri puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Tekstil ve Halı Makineleri 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Tekstil ve Halı Makineleri sıralama sayıları belli oldu mu, Tekstil ve Halı Makineleri sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Tekstil ve Halı Makineleri taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

TABAN PUANLARI 08.09.2019, 00:00
Tekstil ve Halı Makineleri 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Tekstil ve Halı Makineleri taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Tekstil ve Halı Makineleri taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı. 

Tekstil ve Halı Makineleri bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Tekstil ve Halı Makineleri sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

TEKSTİL VE HALI MAKİNELERİ BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ/Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu/Tekstil ve Halı Makineleri TYT 20 21 206,27200 286,94384

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Tekstil ve Halı Makineleri 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.


 

Yorumlar (0)
17
açık