Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Mühendis Alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Mühendis Alıyor

07.03.2017
A+
A-

Mühendis Alımı 2017 Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Memur Alımı 2017 Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Mühendis Alıyor… Farklı alanlarda 250 mühendisin alımı yapılacağını duyuran kurum için başvurular 6 Mart 2017 tarihi itibari ile başladı. Nasıl başvuru yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Türkiye Şeker Fabrikaları 250 mühendis alımı için başvurular 6 Mart 2017 tarihinde başladı. 250 mühendis alımı pek çok farklı mühendislik dallarını kapsıyor. Öncelikle tarım ekonomisi, kültür teknik, makine, kimya gibi alanlarından mezun olanlar başvurabilecek. Peki son başvuru tarihi ne zaman? Başvurular 17 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek. Peki başvuru şartları neler?

250 Mühendis Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1) Adayların, Bahçe Bitkileri, Bahçe ve Tarla Bitkileri, Bitki Koruma, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri, Biyosistem Mühendisliği, Tarım Ekonomisi, Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği, Kültürteknik, Tarım Makinaları, Tarımsal Mekanizasyon, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Tarla Bitkileri, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Kimya, Makine, Elektrik ve Elektrik-Elektronik bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir.

2) Adayların sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması gerekmektedir. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)

3) Adayların dikkatine! Eleman Alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacaktır.

4) Adayların dikkatine! Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi işgücü taleplerine yapılan başvurularla ilgili yazışmalarda kişilerin yazışma adreslerindeki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

5) Adayların dikkatine!Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü (ANKARA) adresinde yapılacak olup sınav tarihi sınava katılacak adayların açıklanması sırasında duyurulacaktır.

6) Adayların dikkatine! Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 6 Mart-17 Mart 2017 tarihleri arasında talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

7) Adayların dikkatine! İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır.

8) Adayların dikkatine! KPSS’den, P-3 puan türünden en az 60 puan almak. 

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Hangi Alanlardan Personel Alımı Yapılacak?

Türkiye Şeker Fabrikaları 250 personeli şu pozisyonlar için alacak:

Kimya mühendisi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, elektrik mühendisi pozisyonlarında çalıştırılmak üzere 250 personel alımı yapılacak.

250 Mühendis Alımı İçin Başvurular Nasıl Yapılacak?

Türkiye ŞEker Fabrikaları 250 mühendis alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 6 Mart 2017 tarihinde pazartesi günü başladı ve 17 Mart 2017 tarihine kadar sürecek. Peki başvurular nasıl yapılacak? Adayların başvuruları ile İŞKUR ilgilenecek. Adaylar hangi şehirlerde bulunuyorlarsa bulundukları şehrin İŞKUR müdürlüklerine müracaat ederek başvurularını yapabilecek.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

2226 1 f786652acdd15c95ec33f12493ba8c3e

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.