Caner Cindoruk Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Sadakatsiz Volkan Kimdir?

Son günlerde Sadakatsiz dizisinde Volkan Arslan karakteriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Caner Cindoruk kimdir? Caner Cindoruk nerelidir, kaç yaşındadır? Haberimizde...

YAŞAM 11.03.2021, 00:27 12.03.2021, 16:15
Caner Cindoruk Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Sadakatsiz Volkan Kimdir?

Seda Peker Özkan'ın yapımcı ve yönetmeliğini üstlendiği 7 Ekim 2020 tarihinden beri Kanal D'de izleyiciler tarafından dikkatle takip eden Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularında Caner Cindoruk kimdir? Sadakatsiz dizisinde Volkan Arslan karakteri ile başarılı bir oyunculuk ortaya koyan Caner Cindoruk nerelidir, kaç yaşındadır ve kaç yıldır oyunculuk yapmaktadır? Daha önce de "Kadın" dizisinde "Sarp Apak" karakterini canlandırmış Caner Cindoruk, hangi filmlerde ve dizilerde görev almıştır?

Caner Cindoruk Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Sadakatsiz dizisinde "Volkan Aslan" karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Caner Cindoruk, 1980 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle Cindoruk'un yaşı 41 olmuştur. Babası Zafer Doruk iyi bir öykü yazarıdır. İki kardeşi olan Cindoruk'un kardeşleri de oyunculuk yapmaktadır. Sanatçı bir aileye sahip olan Caner Cindoruk, ergenlik yıllarıyla birlikte tiyatroya ilgi duymaya başlamıştır. Çukurova Üniversitesinde İşletme bölümünü okumakta iken, okulun tiyatro topluluğuna katılmıştır. Burada oyunculuk ve oyun yönetmenliği yapmıştır. Bu tarihten sonra da Caner Cindoruk'un yoğun şekilde devam edecek olan oyunculuk serüveni hız kazanmıştır.

Caner Cindoruk'un Kariyerinin İlk Yılları

Sanatçı bir ailede büyüyen Caner Cindoruk'un babası iki kez Orhan Kemal Öykü ödülüne layık görülmüştür. Amcası da tiyatro oyuncusudur. Üniversite yıllarından önce amcası sayesinde çocukluğu tiyatro sahnelerinde geçmiştir. Bu sayede ortaokul, lise ve üniversite yıllarında sergilenen bütün tiyatro oyunlarında kendisine uygun bir rol bulabilmiştir. İlk profesyonel rolünü "Fehim Paşa Konağındaki Yusuf" olarak almıştır. Adana Seyhan Belediyesinde 1997 yılında başladığı profesyonel oyunculuk kariyeri 10 yıl boyunca burada devam etmiştir. Bu süre içerisinde Seyhan Belediyesi Tiyatrosunda ve Adana Şehir Tiyatrosunda bir çok oyunda rol almıştır.

Caner Cindoruk'un Film ve Dizi Serüveni

Caner Cindoruk 2006 yılında İstanbul'a gelmiştir. Bu tarihte Özgü Namal ile birlikte başrollerini paylaştıkları "Beynelminel" filmi sayesinde kariyer basamaklarında önemli bir adım atmıştır. Aradan 2 yıl geçtikten sonra 2008 yılında "Kelebek" isimli filmde rol almıştır.

Filmleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yakışıklı oyuncu asıl ününü televizyonda oynadığı dizilerle sağlamıştır. 2007 yılında "Kara Güneş" adlı dizide rol alan oyuncu, 2008 yılında "Geç Gelen Bahar" ve "Yaprak Dökümü" adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun "Yaprak Dökümü" adlı dizide canlandırmış olduğu "Doktor Nazmi" karakteri büyük ilgi görmüştür.

Caner Cindoruk'un kariyerini asıl etkileyen rolü ise, "Hanımın Çiftliği" dizisinde oynadığı "Kemal" karakteridir. Cindoruk bu dizide Özgü Namal ve Mehmet Aslantuğ ile birlikte rol almıştır. 2009 yılında Kanal D'de yayınlanan dizide tanıştığı "Ebru Özkan" ile 5 yıl boyunca sevgili kalmıştır.

2012 yılında Caner Cindoruk, Yılmaz Erdoğan ve Monica Bellucci ile birlikte "Gergadan Mevsimi" filminde de rol almıştır. Film ve dizilerdeki rollerini kimseye kaptırmayan başarılı oyuncu 2015 yılında da Tuba Büyüküstün ile birlikte "Dar Elbise" isimli sinema filminde rol almıştır.

2013 yılında ekranların sevilen dizisi "Aramızda Kalsın" dizisinde Uğur Yücel ve Gökçe Bahadır ile seyircilerin karşısına çıkan ünlü oyuncu, arada rol aldığı dizi ve filmlerden sonra asıl ününe kavuşacağı "Kadın" dizisine 2017 yılında başlamıştır. Özge Özpirinçci ile başrollerini paylaştığı Fox TV'de yayınlanan dizi de çok başarılı bir 3 yıl geçirmiştir. Bir çok ödüle layık görülen bu dizide Cindoruk, Sarp Apak karakterini canlandırmıştır.

Caner Cindoruk "Kadın" dizisinden 2020 yılında ayrıldıktan sonra ise önemli bir proje olarak televizyon ekranlarında yayınlanan "Sadakatsiz" dizisine başlamıştır. Cindoruk, Cansu Dere ile başrollerini paylaştığı dizi de "Volkan Arslan" karakterini canlandırmaktadır.

Sadakatsiz dizisinde eşi Asya'yı aldattıktan sonra sevgilisiyle evlenen bir adamı canlandıran Volkan Arslan, yeni eşi ile birlikte bir süre yurtdışında kaldıktan sonra tekrar eski eşinin yaşadığı Tekirdağ'a dönen bir adamı canlandırmaktadır. Mimar Volkan Arslan Tekirdağ'a döndükten sonra eski eşi olan Başhekim "Asya" nın yeniden hayatına girebilmek için elinden geleni yapan bir adama dönüşmüştür. Asya'yı yeni hayatında rahat bırakmayan psikolojiye sahip bir adam olan Volkan Arslan, yeni eşi olan "Derin" ile de ayrılma noktasına gelmenin sıkıntısını yaşamaktadır.

Yorumlar (0)
15
kapalı