Ferat Üngür Kimdir Nerelidir?

O ses Türkiye'de rüzgar gibi esen Ferat Üngür kimdir nerelidir?

Ferat Üngür Kimdir Nerelidir?

Ferat Üngür Biyografisi

Doğma büyüme Diyarbakırlı, Adıyaman Üniversitesi konservatuvar mezunu müzik sever 29 yaşında bir genç, güçlü bir sesi, uzun dalgalı saçlarıyla hem göze hem kulağa hitap ediyor. Kısacası sahne için yaratılmış biri, O Ses Türkiye isimli Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmada tüm ülkeye adını duyurdu. 

Ferat Üngür ilk olarak Sıra Sende Türkiye isminde TRT ekranlarında yayınlanan yarışmaya katılmış. Söylediği şarkılarla jüri ve izleyicilerin takdirini kazanıp finale kadar yükselmiş ancak finalde rakibine oldukça az bir farkla kaybetmiştir. Bir çok kişiye göre hakkı yenmişti... Çalışmaktan çabalamaktan bıkmayan, daha büyük denizlerde yüzmeye karar veren Ferat Üngür O Ses Tükiye’de Murat Boz’u seçerek yoluna devam etmeye karar verdi. 

Yıllardır Diyarbakır’da çeşitli mekanlarda müzik yapan ve bölgesinde tanınan  Ferat Üngür şimdiden hayranları tarafından finalist ilan edildi. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Kendi youtube kanalı üzerinden paylaştığı şarkılardan bir tanesini aşağıda bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 05:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Binnaz
Binnaz - 2 yıl Önce

Ağsına ve güzel yürağine sağllık ferat heval supersin

Vanlı
Vanlı - 2 yıl Önce

Helal be bira yên ferat