Koranavirüs Capsleri, Esprileri, Komiklikleri ve Sözleri

Dünya tarihinin akışını değiştiren koronavirüsle ilgili paylaşılmış en komik capsler nelerdir? Koronavirüsle ilgili paylaşılmış en komik sözler ve cümleler nelerdir? Koronavirüs denildiğinde akla hep vaka ve ölen sayıları gelirken, konuyla ilgili paylaşılmış espriler nelerdir? Çok zor dönemlerden geçtiğimiz bugünlerde koronavirüs ile ilgili yüzümüzü güldüren paylaşımları yazımız devamında görebilirsiniz.

Koranavirüs Capsleri, Esprileri, Komiklikleri ve Sözleri

Dünya hayatının akşını durduran ve 2020 yılında tüm dünyada etkili olan koronavirüs ile ilgili paylaşılmış en komik capsler nelerdir? Milyonlarca insana bulaşması beklenen ve yüz binlerce insanı ölüme sürükleyen covid-19 ile ilgili yapılmış en komik sözler ve cümleler nelerdir? Sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları yaratıcı paylaşımlarla bu zor günlerimizde yüzümüzü güldürmeyi başaran fenomenlerin yaptıkları espriler nelerdir? Koronavirüs ile ilgili vaka sayısı ve ölen sayısının ön plana çıkmasının yanı sıra sosyal medyada yapılan paylaşımlar da tebessüm etmemizi sağlamıştır. Bu paylaşımların yüzlercesini kendi hesaplarımızda parça parça okurken bunların tamamını bir arada göremedik. Biz de çok zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde koronavirüs ilgili yapılmış bütün capsleri, komiklikleri, esprileri ve sözleri bir araya getirdik. Bakalım koronavirüs etkisi ülkemizdeki esprilerdeki yaratıcılığa tesir etti mi? İşte detaylar...

Koronavirüs nedeniyle düğünler iptal edildi. Ünlüler "hayat eve sığar challenge" yaptı. Hal böyle olunca da bu konularla ilgili espri yapmak farz oldu.

Koronavirüs nedeniyle kıyafetler için yıkama derecesi espri konusu oldu. 65 yaş üstü kişilere verilen sokağa çıkma yasağı bazılarına sürpriz yarattı.

Yeni yılın kutlanmasına karşı bir öz eleştiri ve 2020 market sendromu...

Bekar olmanın faydaları... Yaşlılar için yanlış algının düzeltilmesi...

Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca'dan ibretlik tavsiye ve Fatih Terim'den gelen şok haber...

65 yaş üstünde olanlara sokağa çıkma yasağı gelmesi sonrası yaşananlar... Sağlık çalışanlarının özveriyle her şeye rağmen gece gündüz demeden çalışmaya devam etmesi...

Olayı bir de bu pencereden değerlendirmek gerek!

Sokağa çıkma yasağına kadar gidecek bu süreçte, diğer insanların sıkıntı çekmemeleri için ömrünü ortaya koyanların hakkı ödenemez.

Şu dönemde bile yüzümüzü güldüren uyanıklıklar, zeka oyunları, komiklikler, şakalar...

Yine Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca ve değerli sağlık çalışanımızın bu süreçte göstermiş oldukları özverili çalışmayı en iyi şekilde ortaya koyan tablo. Ülkemizdeki insanların zor zamanlarda birbirine olan maddi ve manevi desteği.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 22:52
YORUM EKLE