kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Beslenme ve Diyetetik KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Beslenme ve diyetetik KPSS 2018/2 atama taban puanları kaçlarda kalmıştır, beslenme ve diyetetik ve benzeri bölümler mezunları için KPSS merkezi atama kadrolarını tercih etmeye yarayan özel kod kaçtır, bu koda özel kontenjan sayısı 2018/2 atamaları için kaçtı, KPSS 2018/2 içinde beslenme ve diyetetik mezunlarının tercih edebileceği toplam kontenjan kaçtı, bu kontenjanlara yerleştirmeler sonucu ortaya çıkan en yüksek ve en düşük puanlar kaçtır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Beslenme ve Diyetetik KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

Merkezi KPSS 2018/2 atama ile yerleştirme süreci bitti ve kamu personeli adaylarının bir kısmı kamuda memur olabilirken bir kısmı ne yazık ki yerleşemedi, yerleşemeyen adaylara yol göstermesi ve sonraki atamalarda kaç puana ihtiyaç duyabileceklerine dair fikir oluşturması için merkezi yerleştirme atama taban puanları listelerini oluşturmaya devam ediyoruz, beslenme ve diyetetik mezunlarının yerleşebileceği kontenjanlara ait beslenme ve diyetetik KPSS 2018/2 atama taban puanları listesini içeren tabloyu yazının en altındaki görselde bulabilirsiniz.

KPSS 2018/2 BESLENME VE DİYETETİK ATAMA TABAN PUANLARI

Merkezi atamalar aracılığıyla beslenme ve diyetetik bölümü mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar ya herhangi bir lisans mezunun tercih etmesini sağlayan 4001 nitelik kodu şartını ya da beslenme ve diyetetik ve türevi bölümlerin tercih etmesini sağlayan 4797 nitelik kodunu taşımalıdırlar.

Bu kontenjanlar üzerinden değerlendirildiğinde KPSS 2018/2 merkezi atama tercihlerinde beslenme ve diyetetik mezunlarının tercih edebileceği toplam 125 kontenjan bulunmaktaydı. Bunlardan 120 tanesi 4001 nitelik kodunu taşıyan tüm lisans mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar iken diğer 5 kontenjan ise beslenme ve diyetetik ve benzeri bölüm mezunu olma şartı arayan 4797 nitelik kodu ile tercih edilebilen kadrolara aitti.

Bahsettiğimiz kontenjanlara yerleşmeler sonucu oluşan beslenme ve diyetetik KPSS 2018/2 atama taban puanları incelendiğinde en düşük puan ile yerleşilen kadronun Iğdır Üniversitesi’ne (Şoför) (Iğdır) ait olduğu ve 90,120 puan ile kapattığı görünmektedir. Beslenme ve diyetetik mezunu olarak yerleşilebilecek en yüksek puan ile yerleşilen kadronun ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (Stajyer AIM Memuru) (Denizli) ait olduğu ve 99,386 puan ile kapattığı görünmektedir. KPSS 2018/2 çift yıl KPSS puanları ile başvuru yapılan ilk merkezi yerleştirmedir ve puanların yüksekliği biraz bununla ilişkilidir, buradan yola çıkarak beslenme ve diyetetik bölümü mezunlarının bu aralıklarda veya yakınında puan elde etmesi durumunda merkezi atamalardan biri ile bir yerlere yerleşmesi mümkündür diyebiliriz.

Merkezi atamalar, mülakat ile alım yapan kurumlar, KPSS, YDS, beslenme ve diyetetik mezunlarının başvuru yapabileceği ilanlar ve benzeri tüm konularda merak ettiklerinizi sorabileceğiniz FORUM sayfalarımız tecrübeli üyeleri ve yöneticileri ile hizmetinizdedir.

* Yukarıda yer verdiğimiz bilgiler ve beslenme ve diyetetik KPSS 2018/2 atama taban puanları listesi ÖSYM’nin (ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi) resmi internet sitesinde yayımladığı dosyalardan, kılavuzlardan faydalanılarak hazırlanmıştır, yapılabilecek bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı en son duyuru geçerli olacaktır bu sebeple ÖSYM resmi web sitesindeki duyurular kısmını belirli aralıklar ile ziyaret etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

** Beslenme ve diyetetik atama taban puanları listesinde yer alan bazı kadrolarda farklı nitelik kodları şartları da bulunabilmektedir (Örnek: 7113: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az D Seviyesinde İngilizce Bilmek.), bu nedenle kadroların tamamını içeren listeye BURADAN göz atabilir ve nitelik kodlarına bakabilmek için de BURADAN ilgili sayfaya yönlendirilebilirsiniz.

KPSS 2018/5  DİYETİSYEN ATAMA TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

kpss 2018 2 beslenme ve diyetetik atama taban puanlari 1

Yorumlar

  1. ece seçkin dedi ki:

    manyak mısınız kardeşim bunlar puan mı