kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Kamu Haber

TOKİ Emlak Vergisi Sorgulama Nereden ve Nasıl Yapılır? TOKİ Nedir? Açılımı Nedir? TOKİ Emlak Vergisi Nasıl Hesaplanır? TOKİ Emlak Vergisi Nereden ve Nasıl Ödenir?
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından yürütümü sağlanan 1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu 25 - 26 Mayıs 2021 tarihlerinde Ankara'da ATO Congresium'da düzenlenecek.
Cumhurbaşkanı tarafından birçok önemeli atama gerçekleştirildi. 21 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazetede Cumhurbaşkanlığı tarafından üç bakanın atama kararı yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Kararları 2021/1241, 242, 243, 244, 245 ve 246 sayıları ile Resmi Gazetede yer aldı.
Banka Maaşa Bloke Koyabilir Mi? Bloke Nasıl Kaldırılır? Bloke Nedir? Ne Demek? Banka Maaşa Neden Bloke Koyar? Banka Maaş Blokesi Nasıl ve Nereden Kaldırılır?
Radyo Televizyon Üst Kurulu RTÜK 2021 yılında Üst Kurul Uzman Yardımcılığı alımı yapacak mı? 2021 RTÜK Uzman Yardımcılığı alımı ne zaman?
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi kariyer kapısı platformu iş ilanı başvuruları nasıl gerçekleştirilecek? İlanlar nasıl yayımlanacak?
2021-2022 Kuryenet Çalışma Saatleri Nasıl? 2021-2022 Kuryenet Hangi Saatler Arası Çalışıyor? Kuryenet Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı? Kuryenet Bayramda Açık Mı? Teslimat Yapıyor Mu?
Dolandırıldım Ne Yapmalıyım? Nereye Şikayet Etmeliyim? Dolandırılmak Nedir? Dolandırıcı Nedir? Dolandırıcılar Nereye ve Nasıl Şikayet Edilir?
2021 İşten Çıkarma Yasağı Ne Zaman Bitiyor? Yasak Ne Zaman Başladı? İşten Çıkarma Yasağı Nedir? Ne Demek? Türkiye'de İşten Çıkarma Yasağı İle İlgili Tüm Merak Edilenleri İnceledik...
2021 Bayram Namazı Evde Kılınır Mı? Nerede Kılınacak? 2021 Bayram Namazı Nerede Kılınır? Bayram Namazının Nerede Kılınması Gerekir?
Sosyal Güvenlik Kurumu Denetmen Yardımcılığı yetki ve yeterlik sınav ilanları yayımlandı. Detaylar haberimizde.
Askerlik İzin Hakları Nedir? Askerin İzin Hakkı Ne Kadar? Askerlik Süresi Kaç Ay? Askerlik İzin Hakkı Kaç Gündür? Askerlik Ertelenebilir Mi? Nasıl Ertelenir?
Bursluluk Sınavı 2021 Tarihi Ne Zaman? Bursluluk Sınavı Nedir? Bursluluk Sınavı 2021 Tarihi Ne Zamana Ertelendi? Bursluluk Başlangıcı Ne Zaman? Bursun Devamı, Kesilmesi ve İtirazlar Nasıl Olur?
TC Kimlik Numarası İle Vergi Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır? Vergi Dairesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme Nasıl Yapılır? e-Devlet Borç Sorgulama Nasıl Yapılır? Emlak Vergisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
İçişleri Bakanlığı tarafından açılan 100 kişilik Kaymakam Adaylığı sınav ilanı ÖSYM takvimi içerisinde yayımlandı. 10 Temmuz 2021 tarihinde yapılacak sınav, ikinci kaymakamlık sınavı açılacağı iddialarını kuvvetlendirdi. Haberimizde...
Açık Öğretim Okullarının 3. Dönem Sınavları Online Yapılacak Açık Öğretim Okullarında Sınavlar Yüz yüze Mi? Milli Eğitim Bakanı Selçuk detayları açıkladı!
Tam Kapanmada veya Kısıtlamada Camiye Gitmek Serbest Mi? Tam Kapanmada Camiye Gitmek Serbest Mi? Yasak Mı?
2021 Anneler Günü Ne Zaman? Kısıtlamada Anneler Günü Hangi Gün? Anneler Günü Nedir? Ne Demek? Anneler Günü Tarihi Dünyada Anneler Günü Ne Zaman Kutlanır?
2021 yılında gerçekleştirilecek olan İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınav ve başvuru takvimi belli oldu. Detaylar haberimizde.
ÖSYM tarafından 2 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) yapılacak mı? Tam kapanma sürecine girdiğimiz bu günlerde ALES ertelenecek mi? Haberimizde...
2021 AVM'ler Tam Kapanma Döneminde Açık Mı? Kapalı Mı? Tam Kapanma Dönemi Başladı! Alışveriş Merkezleri Tam Kapanma Boyunca Çalışıyor Mu?
2021 Tam Kapanma Destek Paketi Var Mı? Kısıtlamada Devlet Desteği Var Mı? Esnafa Faiz Destekli Kredi Desteği Veriliyor Mu? Kredi Geri Ödemeleri Ötelendi Mi?
Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun 7 üyesi TBMM tarafından seçilmektedir. Bu seçimlerde adaylar başvurularını TBMM Başkanlığına yapmaktadır. Üye seçimi için 28 Nisan Çarşamba günü toplanacak karma komisyon için TBMM'ye başvuran isimler belli oldu. Haberimizde...
Hakimler ve Savcılar Kurulu üyelerinin görev sürelerinin dolmasına çok az bir zamanın kaldığı ve yerlerine yenilerinin seçileceği bugünlerde, HSK üye sayısının kaç olduğunu, bu üyeleri kimlerin seçtiğini haberimizde görebilirsiniz.
2021 ALES Ertelendi Mi? ALES/1 Ne Zaman Yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan sınavların ertelendiğini duyurdu. ALES Sınav Tarihi 2021 Ne Zaman? ALES Yeni Sınav Tarihi 2021 Ne Zaman? Sınavlardaki erteleme kararına rağmen ALES 2 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.
Koronavirüse karşı aşı çalışmalarında başarı gösteren İsrail’de, Pfizer/BioNTech tarafından geliştirilen aşıyı olan kişilerde az sayıda “kalp kası iltihabı” (Miyokardit) görüldüğü açıklandı.
25 Nisan güncel koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı. Geçtiğimiz 2 günde olduğu gibi bugün de vaka sayılarında düşüş yaşanırken ne yazık ki vefat rakamlarında artış görüldü.
İHH İnsani Yardım Vakfı İş İlanları ve Personel Alımı İHH İnsani Yardım Vakfı Nedir? Ne Demek? İHH İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?
Koronavirüse yakalanan hastalardaki ne de olsa geçirdim bana bir şey olmaz anlayışına karşı uzmanlar uyarıyor. Hastalığa yakalanıp iyileşmiş olmak bağışıklığı yeterince güçlendirmiyor.
Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan günlük güncel koronavirüs tablosu 24 Nisan 2021 için yayımlandı. Kısmi kapanmanın olumlu etkileri görülüyor, vaka sayıları düşüşte.