kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

KPSS

ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek 2021/1 merkezi atama başvuruları başlıyor. ÖSYM KPSS 2021/1 Merkezi Atama kadroları kaç kişi? Detaylar haberimizde.
ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek olan 2021 KPSS sınav ücreti ne kadar? Sınav hangi illerde yapılıyor? Detaylar ve adayların itirazları haberimizde.
Göç/İlgöç Uzman Yardımcılığı Sınav Soruları
2018 KPSS A Grubu ve B Grubu hazırlık maratonu başlıyor. Peki yapılan son değişikliklerle birlikte ÖSYM'nin yeni puan sistemi adayları nasıl etkileyecek? KPSS A grubu ve KPSS B grubu konuları nelerdir? KPSS A grubundan sınava nasıl hazırlanılır? KPSS B grubundan sınava nasıl hazırlanılır? KPSS A grubundan sınava hazırlanan adaylar için...
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından taşra teşkilatında görevlendirilen İl Göç Uzman Yardımcılığı ve merkezde görevlendirilen Göç Uzman Yardımcılığı mesleklerine dair tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.
Başbakanlık Müfettiş Yardımcılığı Mesleği, Maaşı ve Sınavı
İşkur İstihdam Uzman Yardımcılığı Mesleği, Maaşı ve Sınavı
Sosyal Güvenlik Kurumu'nun merkez teşkilatında istihdam edilen SGK Uzman Yardımcılığı alımına, mesleğine ve maaşına dair tüm detayları Meslek Tanıtım yazımızda bulabilirsiniz.
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı'nda görevlendirilen Müfettiş Yardımcıları'nın maaşı, sınavı ve görevlerini yazımızda bulabilirsiniz.
Defterdarlık Uzman Yardımcılığı Sınavı Maaşı ve Mesleği
Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı Sınav Soruları
Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Soruları
Mülakat Nedir? Mülakatta Sorulan Sorular Nelerdir? Mülakatta Ne Giyilir? Mülakattan Nasıl Geçilir? Mülakat Nasıl Yapılır? Mülakata Nasıl Hazırlanılır? Mülakatta Neler Sorulur? Mülakatta Nelere Dikkat Edilir? Mülakatta Soruları Hepsini Yanıtlamak Önemli Midir? Mülakat Süreci Nasıldır?
2017 SGK Müfettiş Yardımcılığı Sınav Soruları
KPSS 3004 Nitelik Kodu Nedir? 3004 Nitelik Kodu Nedir? Sosyal Güvenlik Önlisans Bölümü Nedir? 3004 Önlisans Kodu Nedir? 3004 Özel Şartı Nedir? 3004 Nitelik Kodu Ne Anlama Gelir? 3004 Nitelik Kodu Ne Demektir? Sosyal Güvenlik Önlisans Bölümü Nedir?
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Uzman Yardımcılığı Mesleği Nedir? Sınavı nasıldır? KGK uzmanı maaşı ne kadar? Detaylar yazımızda.
KPSS A Grubu Mesleklerinde Merkez/Taşra Ayrımı ve Çalışma Yerleri
Sosyal Güvenlik Müfettiş Yardımcılığı Mesleği Nedir?