kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (ÇEKO) KPSS 2018 2 Atama Taban Puanları

Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri KPSS 2018/2 atama taban puanları kaçlarda kalmıştır, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri ve benzeri bölümler mezunları için KPSS merkezi atama kadrolarını tercih etmeye yarayan özel kod kaçtır, bu koda özel kontenjan sayısı 2018/2 atamaları için kaçtı, KPSS 2018/2 içinde ÇEKO mezunlarının tercih edebileceği toplam kontenjan kaçtı, bu kontenjanlara yerleştirmeler sonucu ortaya çıkan en yüksek ve en düşük puanlar kaçtır gibi soruların cevaplarına buradan erişebilirsiniz.

KPSS 2018/2 merkezi atama yerleştirmeleri geride kaldı ve adayların bir kısmı yerleşirken bir kısmı ne yazık ki yerleşemedi, yerleşemeyen adaylara yol göstermesi ve sonraki atamalarda kaç puana ihtiyaç duyabileceklerine dair fikir oluşturması için merkezi atama taban puanları listelerini oluşturmaya devam ediyoruz, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunlarının yerleşebileceği kontenjanlara ait çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri (ÇEKO) KPSS 2018/2 atama taban puanları listesini içeren tabloya yazının en altındaki görselden ulaşabilirsiniz.

KPSS 2018/2 ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (ÇEKO) ATAMA TABAN PUANLARI

Merkezi atamalar aracılığıyla çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar ya herhangi bir lisans mezunun tercih etmesini sağlayan 4001 nitelik kodu şartını ya da çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri ve türevi bölümlerin tercih etmesini sağlayan 4429 nitelik kodunu taşımalıdırlar.

Bu kontenjanlar üzerinden değerlendirildiğinde KPSS 2018/2 merkezi atama tercihlerinde çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunlarının tercih edebileceği toplam 190 kontenjan bulunmaktaydı. Bunlardan 120 tanesi 4001 nitelik kodunu taşıyan tüm lisans mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar iken diğer 70 kontenjan ise ÇEKO ve benzeri bölüm mezunu olma şartı arayan 4429 nitelik kodu ile tercih edilebilen kadrolara aitti.

Bahsettiğimiz kontenjanlara yerleşmeler sonucu oluşan çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri KPSS 2018/2 atama taban puanları incelendiğinde en düşük puan ile yerleşilen kadronun Bartın Üniversitesi’ne (Bilgisayar İşletmeni) (Bartın) ait olduğu ve 87,926 puan ile kapattığı görünmektedir. ÇEKO mezunu olarak yerleşilebilecek en yüksek puan ile yerleşilen kadronun ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (Stajyer AIM Memuru) (Denizli) ait olduğu ve 99,386 puan ile kapattığı görünmektedir. KPSS 2018/2 çift yıl KPSS puanları ile başvuru yapılan ilk merkezi yerleştirmedir ve puanların yüksekliği biraz bununla ilişkilidir, buradan yola çıkarak çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunlarının bu aralıklarda veya birkaç puan aşağıda alması halinde merkezi atamalardan biri ile bir yerlere yerleşmesi mümkündür diyebiliriz.

Merkezi atamalar, mülakat ile alım yapan kurumlar, KPSS, YDS, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunlarının başvuru yapabileceği ilanlar ve benzeri tüm konularda merak ettiklerinizi sorabileceğiniz FORUM sayfalarımız tecrübeli üyeleri ve yöneticileri ile hizmetinizdedir.

* Yukarıda yer verdiğimiz bilgiler ve çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri KPSS 2018/2 atama taban puanları listesi ÖSYM’nin (ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi) resmi internet sitesinde yayımladığı dosyalardan, kılavuzlardan faydalanılarak hazırlanmıştır, yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı son duyuru geçerli olacaktır bu yüzden ÖSYM duyurular kısmını belirli aralıklar ile ziyaret etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

** Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri atama taban puanları listesinde yer alan bazı kadrolarda farklı nitelik kodları şartları da bulunabilmektedir (Örnek: 7113: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az D Seviyesinde İngilizce Bilmek.), bu sebeple ilgili kadroların tamamını içeren dosyayı BURADAN inceleyebilirsiniz ve nitelik kodlarına incelemek için de BURADAN ilgili sayfaya yönlenebilirsiniz. KPSS Taban Puanları

kpss 2018 2 calisma ekonomisi ve endustri iliskileri ceko atama taban puanlari

kpss calisma ekonomisi ve endustri iliskileri ceko 2018 2 atama taban puanlari

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.