AÖL Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Türkiye'de binlerce kişinin eğitim aldığı Açık Öğretim Liselesi sınavı tamamlandı. Peki Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevabı..

AÖL Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Son yıllarda en popüler eğitim kurumları arasında gösterilen Açık Öğretim Liselerinde binlerce genç eğitim almaktadır. Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavı geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Peki Açık Öğretim Liseleri sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı en çok merak edilen konular arasında. Binlerce kişi AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını araştırıyor. www.tercihiniyap.net ailesi olarak AÖL sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi sizler için araştırdık.

AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi Milli Eğitim Bakanlığı takviminde daha önce açıklamıştı. Açık Öğretim Lisesi 3. dönem sınav sonuçları 31 Temmuz 2018 tarihinde açıklanacak.  Sınav sonuçları //aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx adresi üzerinden duyurulacak.

AÖL SINAV SONUÇLARINI KONTROL ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 19:38
YORUM EKLE