Taban Puanları

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplamanız kolay olacaktır. 2019 üniversite yerleştirme işlemlerinin devam ettiği bugünlerde 2020 YKS hazırlık sürecine de başlanmıştır. Sürecin henüz başında olan adaylar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Planlama yapmadan önce de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını ortaya koymak gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

TAŞINABİLİR KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI 2020

2020 YKS sonuçlarına göre Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümüne ait en küçük taban puan 266,952 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

TAŞINABİLİR KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE ONARIM BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ   Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım  Ücretsiz 402.869 266,95231

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu